
Чохол універсальна 10.1 Cube U30GT U30GT1 U30GT2
375 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 48011
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол універсальна 10.1" Cube U30GT U30GT1 U30GT2
Тип: чехол-книжка
Материал: кожзам
Цвет: Black
Сумісність: Cube U30GT/U30GT1/U30GT2 і будь-які інші 10.1" планшети
УНІВЕРСАЛЬНИЙ чохол обкладинка
для всіх 10-дюймових планшетів
з розмірами до 265*185 мм
айди міл000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lagoda |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Фіксація пристрою | Скоби |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Гумка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 268 мм |
| Ширина пристрою | 188 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴







