
Гамак різнокольоровий веселка 190 см DD4-Gk
850 ₴
- В наличии
- Код: 98446
- +380 (67) 249-48-482ий
Гамак різнокольоровий веселка 190 см DD4-Gk
В одномісному гамаку ви знайдете належний затишок і безпеку . М'яке погойдування виробить належне відчуття рівноваги, позитивно позначаючись на загальному розвитку.
Завдяки чистій бавовні високої якості, абсолютно нешкідливій для шкіри, матеріал гамака вирізняється особливою довговічністю. З причини стійкої техніки плетіння, міцність країв гамака забезпечується посиленими тканинними волокнами.
Полотно з довгих волокон, стійких до утворення ворсу, легко чистити, і у разі необхідності Ви зможете випрати гамак, скориставшись функцією делікатного машинного прання за температури 30 °C.
- Тип гамака: одномісний
- Кріпильна планка: нема
- Тип кріплення: відкрита петля для підвішування
- Загальна довжина, см: 190
- Довжина полотна для лежання, см: 190
- Ширина тканини, см: 80 см
- Максимально допустима вага, кг: 150
- Матеріал полотна: 100 % бавовна
Id of1502 yt12210
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Тип гамака | Одноместный |
| Материал ложа | хлопок |
| Навес | Не предусмотрен |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Длина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 850 ₴



