Рюкзак Кемпінг City Style
Рюкзак City Style — ідеальна модель для стильних і активних городян. У ньому поміститься все, без чого ви не уявляєте своє повсякденне життя: телефон, гаманець, ключі, документи, щоденник, домашній обід і пляшечка води.
З легким, майже невагомим рюкзаком можна вирушити не тільки на роботу, тренування чи навчання, а й в одноденний похід або невелику подорож. Об’єму моделі — 20 літрів — для цього цілком достатньо. Якщо ж ви вирішите перекласти речі з рюкзака в сумку побільше — його можна легко скласти: модель неймовірно компактна.
Особливість моделі — це зручні плечові лямки (їх довжину можна регулювати), а також якісні замки та фурнітура, які прослужать вам не один рік. Ми продумали все до дрібниць, щоб ви користувалися рюкзаком із задоволенням:
- можливість носити на плечах і за ручку;
- внутрішня та зовнішня кишені (для мобільного телефону та дрібних предметів);
- універсальне забарвлення з яскравими помаранчевими акцентами, яке пасує і чоловікам, і жінкам: від маленьких до великих.
Рюкзак City Style виготовлено зі щільного твілу, тому він вирізняється міцністю, зносостійкістю та пилонепроникністю. Доглядати за ним просто — незначні плями можна протерти губкою з мийним засобом. У разі сильних забруднень — випрати руками або у пральній машині у режимі делікатного прання.
| Матеріал рюкзаку: | твіл 230 ден |
| Об'єм: | 20 л |
| Розмір (розгорнутий): | 30х43х15 см |
| Розмір (складений): | 24х18х3 см |
| Вага: | 0,175 кг |
Артикул 4823082714438
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camping |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Вес | 0.175 г |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Светло-серый |
- Цена: 599 ₴









