
Автомобільний органайзер BASEUS Elegant Car Storage Box шкіряна кишеня CRCWH-01
1 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81001
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автомобільний органайзер BASEUS Elegant Car Storage Box шкіряна кишеня CRCWH-01
Автомобільний органайзер Baseus Elegant Car Storage Box для зберігання речей. Подвійний простір для водія та переднього пасажира. Доступно як для водія, так і для переднього пасажира, пропонуючи більше місця для зберігання.
М'яка шкіра з тонкою і зручною ручкою з фланельовою підкладкою забезпечує елегантний зовнішній вигляд у салоні автомобіля.
| Модель: | Elegant Car Storage Box Black |
| Розміри: | 285*185*87 мм |
id km752113
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 87 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴








