
Портативний SSD A-DATA SE760 512GB Portable USB 3.2 Type-C 3D NAND TLC Black
3 699 ₴
- В наявності
- Код: 81284
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній твердотільний накопичувач ADATA SE760 поєднує в собі елегантність і швидкісні характеристики. Більш того, твердотільний накопичувач має чітку обтічну конструкцію міцного металевого корпусу.
Завдяки інтерфейсу USB 3.2 Gen 2 SE760 має швидкість читання до 1000 МБ / с, що в 12.5 разів вище, ніж у зовнішніх жорстких дисків. Передача фільму розміром 10 ГБ в якості 4К виконується всього за 10 секунд. Тепер все це виконується швидко.
SE760 обладнань двостороннім роз'ясненнями роз'ємом USB-C. Вам не доведеться витрачати час, підбираючи потрібне положення для підключення до роз'ясненнями єму, як при використанні більш старих USB роз'єм ємів. Геть сумніви, відразу ж підключайте. І так кожен раз.
Готовність до роботи з Windows, Mac OS і Android означає, що ви зможете завантажувати вміст з одного пристрою на інший без всяких обмежень. На роботі і на відпочинку SE760 дарує вам простоту підключення і зручність інтерфейсу USB-C.
Ваші ігри завантажуються цілу вічність? SE760 зберігає ваші ігри і завантажує їх швидше.
SE760 має красивий металевий корпус, виконаний в строгому стилі, з тонкої шліфованою і вишуканою поверхнею.
Завдяки відсутності механічних компонентів твердотільні накопичувачі відрізняються менших розміром і більшою міцністю в порівнянні з жорсткими дисками. Вони більш стійкі до ударного навантаження і вібрації і тому краще захищають дані. Більш того, твердотільні накопичувачі працюють абсолютно безшумно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adata Technology |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид | Зовнішній |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір SSD | Black |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Модель SSD | SE760 |
| Розмір | 122,2 х 44 х 14 мм |
| Швидкість запису | 460 |
| Швидкість зчитування | 530 |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
- Ціна: 3 699 ₴




