
Ручка Xiaomi Mi Gel Pen MJZXB01WC в пакете белая
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 82238
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Ручка Xiaomi Mi Gel Pen MJZXB01WC в пакете белая
Ручка Xiaomi Roller Pen White — кулькова ручка, що вирізняється елегантним дизайном, зручністю у використанні та надійною конструкцією. Попри домінування високих технологій, ніхто не відміняв роботи з паперовими документами.
І тут важливо отримати у своє розпорядження практичний інструмент.
Білий тримач у MJZXB01WC, замість сріблястого в MJZXB01XM
Паковання тих пакет. БЕЗ картонної коробки
Доступні також набори з 10 ручці = у картонному пакованні — артикул BZL4027TY
Ручка Xiaomi Roller Pen обладнана високоякісним стрижнем від швейцарської компанії PREMEC. Як матеріал використовується карбід вольфраму, що забезпечує легке ковзання на папері в процесі письма. Стрежень можна придбати окремо в разі виникнення потреби.
Ручка заправлена японським чорнилом MiKuni, головною особливістю яких є дуже висока швидкість висихання. Більше вам не доведеться довго чекати, перш ніж перевернути сторінку та продовжити лист. До того ж таке чорнило унеможливлює утворення патьоків.
Вважається, що для тривалого писання найкраще підходять ручки діаметром не більш ніж 10 мм. Кулькова ручка Roller Pen від Xiaomi якраз із таких — ви зможете писати впродовж тривалого часу, не відчуваючи дискомфорту та втоми.
Компактний наконечник (всього 0,5 мм) також виготовлений із вольфраму. За своєю міцністю він порівнянний з алмазом — отже, вирізняється високою зносостійкістю. Стрижень висувається легким поворотом верхівки на 120 градусів. Обертовий елемент, виготовлений із міді, розрахований на 50 000 обертів.
Компактний вишуканий дизайн
Корпус гелевої ручки спроєктований і оброблений досить делікатно. Він має шорстку поверхню, що допомагає користувачам надійно утримувати її в руці.
Крім того, компактний розмір і легка вага не надають великого тиску на пальці, що допомагає користувачам зручно керувати ручкою впродовж тривалого часу.
| Діаметр кульки ручки: | 0.5 мм |
| Цвет чернил: | Чорний |
| Розмір: | 145 x 10 x 13.8 мм |
| Вага однієї ручки: | ~ 9.7 г (±0.3 г) |
Паковання тих пакет. БЕЗ картонної коробки
Білий тримач у MJZXB01WC, замість сріблястого в MJZXB01XM
Також інші розміри (143 x 9.5 мм) і змінні стрижні
Артикул MJZXB01WC / BZL4027TY
id se151221 koami00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручки | Гелева |
| Основа чорнила | Водно-гліцеринова |
| Механізм подачі стержня | Поворотний |
| Колір | Білий |
| Товщина лінії письма | 0.5 мм |
| Заміна стрижня | Так |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 79 ₴







