
Чохол для планшета Xiaomi Redmi Pad Reversible Folding Case Green (BHR6771CN)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 17391
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для планшета Xiaomi Redmi Pad Reversible Folding Case Green (BHR6771CN)
Міцні матеріали. Чохол для Redmi Pad із двостороннім захистом планшета виготовлений із міцного та легкого поліуретану.
Щільне прилягання та стильний зовнішній вигляд чохла роблять його справжньою окрасою вашого планшета.
Міцні матеріали. Чохол для Redmi Pad із двостороннім захистом планшета виготовлений із міцного та легкого поліуретану.
Щільне прилягання та стильний зовнішній вигляд чохла роблять його справжньою окрасою вашого планшета.
Поліуретановий чохол для зручної роботи з планшетом.
Передня кришка складається за пристроєм, створюючи підставку для вашого планшета.
Зручний кут огляду для перегляду фільмів.
Автоматично активує екран під час відкривання кришки та блокує під час закриття.
Матеріал — пластик, силікон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 255 мм |
| Ширина пристрою | 165 мм |
| Товщина пристрою | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



