
Гачок двері для мікрохвильової печі LG MFG618762 з пружиною в комплекті (MF6618762)
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 13591
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок двері мікрохвильової печі LG MFG618762 з пружиною в комплекті
Замок двері мікрохвильовій печі. Оригінальний. Новий.
Партномер MFG618762 MF6618762
Використовується в моделях:
| Lg | MB-3929W |
| Lg | MB-3929X |
| Lg | MB-3944X |
| Lg | MB-3949W |
| Lg | MB-3949X |
| Lg | MB4021C |
| Lg | MB4021U |
| Lg | MB4041C |
| Lg | MB4041U |
| Lg | MB4041US |
| Lg | MB4342BS |
| Lg | MF6543AFD |
| Lg | MF6543AFF |
| Lg | MF6543AFK |
| Lg | MF6543AFR |
| Lg | MF6543AFY |
| Lg | MF6549RFS |
| Lg | MG6343BM |
| Lg | MG6343BMD |
| Lg | MG6343BMK |
| Lg | MG6343BMN |
| Lg | MG6343BMR |
| Lg | MG6343BMW |
| Lg | MG6343BMY |
| Lg | MH6043H |
| Lg | MH6043HANS |
| Lg | MH6043HAR |
| Lg | MH6043HS |
| Lg | MH6320F |
| Lg | MH6340FB |
| Lg | MH6342BB |
| Lg | MH6342BMS |
| Lg | MH6342BS |
| Lg | MH6343BAD |
| Lg | MH6343BAR |
| Lg | MH6343BAW |
| Lg | MH6380UB |
| Lg | MH6383BARS |
| Lg | MS-1929W |
| Lg | MS-1929X |
| Lg | MS-1944X |
| Lg | MS-1949X |
| Lg | MS-2382B |
| Lg | MS1940U |
| Lg | MS2021C |
| Lg | MS2021U |
| Lg | MS2041C |
| Lg | MS2041U |
| Lg | MS2041US |
| Lg | MS2043H |
| Lg | MS2043HAR |
| Lg | MS2043HS |
| Lg | MS2320F |
| Lg | MS2340FB |
| Lg | MS2342BS |
| Lg | MS2342BW |
| Lg | MS2343BAD |
| Lg | MS2343BAR |
| Lg | MS2380UB |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид запчастини | Гачок двері |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






