
IP-камера відеоспостереження Xiaomi AW300 Outdoor Camera BHR6539CN китайський регіон
2 999 ₴
2 399,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12923
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера відеоспостереження Xiaomi AW300 Outdoor Camera BHR6539CN китайська версія
Ключові особливості:
>
Для того, щоб під'єднати камеру, потрібно в застосунку Mi Home встановити регіон Китай. Тоді камера без проблем під'єднається.
УВАГА! Це оригінальна камера Xiaomi. Китайська версія, тобто йде в комплекті з блоком живлення та перехідником!</p>
Xiaomi Mi Outdoor Camera AW300 — передовий засіб для спостереження й гарантування безпеки на дорозі, власному дворі або в закладах. Завдяки високоякісним технологіям і функціональності камера стане надійним помічником у відстеженні подій і захисті приміщень.
Особливості:
- чотири повноколірних світлодіоди нічного бачення;
- зона фокусування для кращої видимості;
- звукова та світлова сигналізація;
- захист від води та пилу IP66;
- двобічний голосовий домофон;
- цілодобовий моніторинг у реальному часі;
— перегляд на розділеному екрані для декількох камер.
IP-камера зовнішня Xiaomi AW300 - знімає чіткі та деталізовані відео у форматі 2К, повноколірні світлодіоди дають змогу отримати кольорове відео навіть в умовах повної темряви. Зона фокусування гарантує інтелектуальне виявлення руху без помилкових спрацьовувань. Завдяки двобічному голосовому зв'язку ви зможете контактувати з відвідувачами дистанційно. А захист від води та пилу дасть змогу камері працювати навіть у складних погодних умовах.
У камері Xiaomi Outdoor Camera AW300 використовуються надчіткий датчик 3 МП і професійний оптичний об'єктив, за допомогою яких ви отримаєте відео в роздільній здатності 2К, на якому чудово помітні всі деталі. Камера однаково ефективна як удень, так і вночі, адже технологія WDR гарантує високу якість записування в будь-яких умовах.
Білі вогні автоматично вмикаються у разі виявлення руху, щоб камера могла записати кольорове відео. Якщо в зоні дії камери все спокійно, ведеться чорно-білий запис.
Встановлюйте в застосунку Xiaomi Home зону фокусування в тих місцях, які вимагають особливої уваги. У разі виявлення підозрілого руху в цій зоні, ви негайно отримаєте повідомлення на свій смартфон. Ви також зможете фільтрувати повідомлення, які повідомляють про активність за межами зони фокусування.
У разі виявлення незнайомих у зоні фокусування камера автоматично активує звукову тривогу, що супроводжується миготливими вогнями, щоб відлякати злочинців.
Вбудований потужний динамік і якісний мікрофон дають можливість спілкуватися з людьми за зачиненими дверима. Завдяки чіткому передаванню голосу на відстань до 7 метрів ви зможете з'ясувати в відвідувача ціль візиту навіть без особистого контакту.
У разі, якщо датчики відкритих дверей або вікон виявляють небезпеку, вони можуть взаємодіяти з камерою, щоб записати відео та надіслати повідомлення вам. Камера також може активувати звуковий і візуальний сигнал тривоги. У застосунку Mi Home/Xiaomi Home ви зможете об'єднати роботу до 4 камер і стежити за територією, переглядаючи на екрані відео з 4 камер одночасно.
Пиловологозахист за стандартом IP66 надійно захищає камеру від впливу несприятливих погодних умов.
Завдяки чипу Mi Home Security і передовому алгоритму шифрування AES-128 ваша конфіденційна інформація є під надійним захистом. Технологія кодування відео H.265 забезпечує стабільне з'єднання і плавне передавання відео на смартфон без лагів і затримок.
Живлення — Дротове
Інтерфейс під'єднання Wi-Fi
Встановлення — Зовнішня, зовнішня, Вулична (всепого)
Вид камери — Підвісна
Поворотний корпус — Є
Матриця — Роздільна здатність 2304x1296
Тип об'єктива — Монофокальний
Фокусна відстань — 4 мм
Підтримувана ОС-Android, iOS
Матеріал корпусу — пластик
Робоча напруга — 12 В
Робоча температура — -30°C + 60°C
Мобільна програма
Слот для карти пам'яті
Кут огляду (Field of View): 101,7 градусів.
Фокусна відстань об'єктива: 4 мм
Діафрагма: F/2.0
Порівняння:
На відміну від молодшої моделі AW200 (120 градусів), модель AW300 має дещо вужчий кут (102 градуси), але вищу роздільну здатність і кращу деталізацію на відстані завдяки фокусній відстані
Комплектація
Камера
- Адаптер живлення
- Позиціонувальна наклейка
- Розпірний болт 3 шт.
- Болт 3 шт.
- Водонепроникна стрічка
- Документація
Для того, щоб під'єднати камеру, потрібно в застосунку Mi Home встановити регіон Китай. Тоді камера без проблем під'єднається.
Артикул BHR6539CN
id koles-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265, H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 249 г |
- Ціна: 2 399,20 ₴











