
SSD накопичувач Apacer AS340X 240GB швидкісний диск 2.5" 7 мм SATA 3
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 38588
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Apacer AS340X 240GB швидкісний диск 2.5" 7 мм SATA 3
AS340X обсягом 240 ГБ — новий твердотільний накопичувач Apacer. SSD має інтерфейс SATA III, що забезпечує швидкість передавання 6 Гб/с і дає змогу досягти швидкості читання/запису до 550/520 МБ/с
Форм-фактор: 2.5"
Місткість: 240 ГБ
Тип комірок пам'яті: 3D NAND TLC
Інтерфейс передавання даних: SATA
Швидкість читання (ATTO), до: 550 МБ/с
Швидкість записування (ATTO), до: 520 МБ/с
Стійкість до ударних навантажень, до: 1500 G
Стійкість до вібрації, до: 15 G
Ресурс записи: 140 TBW
Час напрацювання на відмову (МТBF): 1.5 млн годин
Підсвітка: немає
Радіатор: немає
Розміри: 100 × 69.85 × 6.9 мм
Артикул AP240GAS340XC-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 50 г |
- Ціна: 2 200 ₴





