
SSD Диск 2Tb PATRIOT P210 2.5" SATA3 - скорости 520 / 430
14 058 ₴
12 387 ₴
- В наявності
- Код: 38691
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD Диск 2Tb PATRIOT P210 2.5" SATA3 - скорости 520 / 430
Для виробництва твердотільних накопичувачів P210 останнього покоління компанія Patriot використовує найсучасніші контролери SATA III, здатні забезпечити місткість до 2 ТБ. Цей економічний твердотільний накопичувач містить багато даних у невеликому просторі, що є чудовим рішенням для зберігання всієї вашої інформації. Patriot P210 збільшує місткість системи та місткість сховища.
2,5-дюймовий 7-міліметровий твердотільний накопичувач ідеально підходить для простого оновлення вашої системи, достатній для безпечного зберігання великих файлів і підтримання вашої продуктивності на щоденній основі. Patriot P210 підвищує продуктивність і прискорює завантаження застосунків, підвищуючи ефективність роботи загалом.
Артикул P210S2TB25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Швидкість запису | 430 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 50 г |
- Ціна: 12 387 ₴




