
IP-камера Dahua DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм)
5 250 ₴
- В наявності
- Код: 38727
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера Dahua DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм)
Вулична IP-відеокамера DH-DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм) з відеоаналітикою (пересічення лінії, вторгнення в зону, визначення типів людина/транспортний засіб), з роздільною здатністю 8 Mpx для системи IP-відеоспостереження.
Бренд: Dahua
Сумісність
IP-відеокамера DH-DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм) може бути під'єднана за допомогою кабелю звита пара до звичайного персонального комп'ютера (ПК) з попередньо встановленим спеціальним програмним забезпеченням для керування й записування відеозображення IP-камери. Для побудови надійнішої та функціональнішої системи спостереження IP-камера використовується у зв'язці зі спеціалізованими мережевими IP-відеореєстраторами (NVR) або відеосерверами.
Технічні характеристики IP-відеокамери DH-DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм)
Матриця
IP-відеокамера обладнана сучасною матрицею 1/2.8" progressive CMOS з роздільною здатністю 8 Mpx (3840х2160). Швидкість захоплення відео становить 20 кадрів на секунду.
Висока світлочутливість матриці — 0.007Lux@F1.4, 0Lux з ІЧ.
Об'єктив
Фіксований об'єктив IP відеокамери з фокусною відстанню 2.8 мм. Кут огляду за горизонталлю 108°.
Компресія відео
Застосовуються передові стандарти компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 — завдяки чому зберігається висока якість зображення за порівняно невеликого розміру відеофайлу.
Інфрачервона підсвітка камери
Вбудована ІЧ-підсвітка дасть змогу освітити 30-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери спостереження в нічний режим відбувається автоматично. Під час спрацювання вбудованого датчика освітленості в темну пору доби вмикається світлодіодна ІЧ-підсвітка та камера переходить у чорно-білий режим, у такий спосіб забезпечуючи передавання чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денну пору доби.
Розширення пам'яті
Камера DH-DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм) обладнана слотом під MicroSD карту до 256 Гб (купується окремо) для локального зберігання записів.
Під'єднання IP-відеокамери
Під'єднання IP-камери до локальної мережі та/або Інтернет виконується за допомогою стандартного роз'єму RJ-45 (10/100Base-T). Живлення здійснюється від блока живлення 12V DC (купується окремо) або PoE.
Віддалений доступ до IP-камери
Перегляд відеозображення зі встановленою IP-камери можна з локальної мережі, але також із будь-якої точки світу, де є інтернет. Завдяки вбудованому web-серверу, IP-камера отримує унікальний IP- адрес у мережі, через який і відбувається під'єднання і віддалений доступ до параметрів і відеозображення IP-камери, крім комп'ютера та ноутбука, за допомогою планшета або смартфона під керуванням iOS Android.
Корпус
Купольний корпус зовнішньої камери DH-DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм) виготовлений із металу. Клас захисту: IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи.
Невеликі габаритні розміри (81 х 109.9 мм) і білий колір дадуть змогу встановити IP-камеру практично непомітно та в будь-якому екстер'єрі.
Встановлення IP-камери відеоспостереження
Монтаж IP-камери спостереження DH-DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм):
- закріпіть кронштейн за допомогою саморізів із комплекту постачання та подавайте живлення 12V від блока живлення;
- приєднайте до камери та локальної мережі кабель передавання відеосигналу «вита пара», попередньо обтиснувши його роз'ємами RJ45;
- настроювання функціоналу IP-камери (доступ до мережі, роздільна здатність відеопотоків, якість відеозображення тощо) відбувається через інтуїтивно зрозумілий графічний web-інтерфейс за допомогою браузера ноутбука або ПК. Для захисту від несанкціонованої зміни параметрів IP-камери доступ до web-інтерфейсу захищений паролем.
Вулична IP-камера DH-DH-IPC-HDBW3841EP-AS (2.8 мм) може бути використана для вирішення широкого кола завдань: як окремо встановлений пристрій спостереження, під'єднаний до ПК, так і для побудови повноцінної системи охоронного IP-відеоспостереження, використовуючи сумісний NVR, гібридний або тригібридний відеореєстратор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2.8 F |
| Кут огляду по горизонталі | 108 град. |
| Загальні | |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 234 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 250 ₴


