IP-камера TP-Link Tapo TC70 1080p N300
Дивовижна якість відео — Завдяки роздільній здатності 1080p всі ваші записи будуть надзвичайно чіткими.
Панорамування й нахил — 360o по горизонталі та 114o по вертикалі
Надійний нічний режим — навіть вночі камера виявить будь-який рух на відстані до 9 метрів.
Виявлення руху та повідомлення — коли камера Tapo виявить підозрілий рух, ви відразу ж отримаєте повідомлення.
Звукова та світлова сигналізація — Увімкніть будильник, і ви зможете легко відлякати непроханих гостей.
Двосторонній аудіозв'язок — вбудований мікрофон і динамік дають змогу ефективно спілкуватися з іншими людьми.
Безпечне зберігання — підтримка карт Micro SD (до 128 ГБ).
Голосове керування — керуйте пристроєм за допомогою голосових команд на базі Google Assistant і Amazon Alexa. (Доступність Google Assistant і Amazon Alexa залежить від мови та країни)
4897098681718
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Дальність LED підсвічування | 9 м |
| Загальні | |
| Напруга | 9 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 118 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 188 ₴







