IP камера Imou Cue 2 (IPC-C22EP-A)
Особливості:
Виявлення людей:
Потужна технологія оброблення зображень швидко визначає людські об'єкти на зображеннях і миттєво надсилає повідомлення на ваш смартфон, даючи змогу вам контролювати важливе без отримання небажаних помилкових тривог.
Відео Full HD 1080P і стискання H.265:
Датчик 1080P і передові ІЧ-алгоритми забезпечують чітке відео як удень, так і вночі. Сучасне стиснення H.265 зменшує використання мережі та простору для зберігання на 50% за тієї ж якості відео.
Дуже широкий кут огляду:
Діагональний кут огляду 131° дає змогу охопити всю кімнату.
Вбудована сирена:
З вбудованою сиреною ви можете відлякати небажаних відвідувачів.
Повідомлення про неприродні звуки:
Миттєво надсилає повідомлення на ваш смартфон у разі виявлення плачу немовляти або інших неприродних звуків, даючи вам бути в курсі того, що відбувається вдома з будь-якого місця.
Двостороннє спілкування:
Вбудований динамік і мікрофон із функцією заглушення иха дають змогу вам взаємодіяти з хатніми тваринами та сім'єю або відлякувати небажаних гостей.
24/7 Захист:
Режим нічного бачення автоматично вмикається і вимикається. Удосконалені ІЧ-алгоритми забезпечують чітке зображення навіть у повній темряві.
Різноманітне зберігання:
Відео легко зберігається й доступно через карту Micro SD, NVR або хмарне сховище. Cue 2 підтримує 7*24 безперервний запис.
Хмарні послуги:
Хмара полегшує ваше життя з повідомленнями про тривоги, потокове відео в реальному часі та оновленнями прошивки камери в один дотик.
Специфікація:
Камера:
- 1/2.7" Прогресивний CMOS з роздільною здатністю 2 Мегапікселі
- 2MP (1920 x 1080)
- Нічне бачення: Дистанція 10 м (33 фути)
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- Угол обзора: 112°(Г), 58°(В), 131°(Д)
Відео та Аудіо:
- Стиснення відео: H.265/H.264
- До 25/30 кадрів на секунду
- Цифрове збільшення 16х
- Двостороннє аудіо
Керування Повідомленнями:
- Виявлення руху
- Виявлення людей
- Настроювана зона
- Повідомлення про неприродні
звуках
Мережа:
- Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50 м на відкритому повітрі
- Застосунок imou: iOS, Android
- Onvif
Додаткові Інтерфейси:
- Роз'єм для карти пам'яті Micro SD (до 256 ГБ)
- Вбудований мікрофон і динамік
- Кнопка скидання
Загальна:
- Живлення DC 5V 1A
- Споживана потужність: <3.1W
- Робоче середовище: -10°C~+45°C, не більш ніж 95% ВОС
- Розміри: 66×33×109 мм
- Вага: 102.7г
- CE, FCC
Комплект постачання:
- 1x Камера
- 1x Інструкція зі швидкого запуску
- 1x Адаптер живлення
- 1x Кабель живлення
- 1x Комплект гвинтів
- 1x Пластина для монтажу
- 1x Шаблон для отворів для монтажної пластини
Артикул IPC-C22EP-A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 109 мм |
| Вага | 103 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 218 ₴











