
Відеореєстратор автомобільний 70mai Dash Cam Omni 64 GB чорний
11 189 ₴
11 114 ₴
- В наявності
- Код: 39987
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеореєстратор автомобільний 70mai Dash Cam Omni 64 GB чорний
Перший, найкращий, надійний
Відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam Omni забезпечує повний огляд на 360° і має вбудований датчик інтелектуального відстеження рухів. Надчіткий запис картинки в темну пору доби дає змогу власнику менше хвилюватися. За допомогою зручного голосового керування можна задавати ключові команди для миттєвої реакції пристрою.
Найширший огляд
На актуальному ринку сучасних девайсів Xiaomi 70mai Dash Cam Omni задає тренд. Завдяки кроковому електромотору пристрій плавно повертається на 340°. У поєднанні з інноваційним об'єктивом із кутом 140° девайс став першим у світі відеореєстратором, що забезпечує огляд 360° без сліпих зон і без спотворень зображення. Відеореєстратор створює плавну панораму для відстеження максимального обсягу простору навколо автомобіля.
На паркінгу все під контролем
За допомогою детектора зіткнень відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam Omni фіксує буквально будь-який удар під час паркування автомобіля. Девайс відразу обчислює його напрямок, повертається туди та починає записування відео. Пристрій може записувати те, що відбувається з будь-якого боку автомобіля. Завдяки детектору руху під керуванням ШИ-алгоритмів ґаджет виявляє підозрілих людей поряд із машиною. Прораховуючи високу відстань до суб'єкта та оцінюючи напрямок його руху, реєстратор може прийняти рішення про старт відеозапису, щоб власник мав максимум доказів зламу або інших протиправних дій.
Неперевершена якість картинки 24/7
Збільшена діафрагма f/1.5 дає можливість захопити в кадр більше світла для якісного та максимально природного передавання форм і кольорів об'єктів навколо будь-якої пори доби. Найкраща у своєму класі матриця камери забезпечує збалансовану витримку за складного освітлення. Надмірне нічне бачення HDR і роздільна здатність 1080p Full HD гарантують бездоганну картинку в будь-яку пору доби.
Маршрут завжди під рукою
Відстеження маршруту під час кожної поїздки дає змогу продемонструвати доказ подорожі або оптимізувати шлях наступного разу. Регулярна фіксація координат переміщення автомобіля в процесі поїздки дає змогу швидко знайти транспортний засіб на локації в разі потреби.
Зручне керування
Інтелектуальне керування за допомогою голосу максимально зручно для водія. Відеореєстратор може виконувати прості голосові команди, щоб ти не відвертався від ситуації на дорозі.
Особистий асистент
Вбудований помічник під керуванням ШІ дає змогу зробити фото за запитом або виконати прості запити щодо функціоналу та зміни параметрів девайса. Круглий світлодіодний індикатор під екраном показує режим роботи реєстратора. Зазвичай він синього кольору, але стає жовтогарячим або червоним, якщо система виявляє підозрілі об'єкти.
ci-1103887
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Дозвіл запису | 2592x1944 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Безперервна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Додаткові характеристики | |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.2 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 11 114 ₴










