Адаптер Wi-Fi USB контролер D-Link DWA-181 AC1300
Будь-яка високошвидкісна бездротова мережа тепер доступна для пристроїв завдяки адаптеру D-Link AC1300 MU-MIMO Wi-Fi USB Nano. Він використовує бездротову технологію AC1300, що забезпечує швидкість до 867 Мбіт/с (5 ГГц) або 400 Мбіт/с (2,4 ГГц). Адаптер AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Nano USB приєднується до будь-якого USB-порту для зручності plug-and-play. Попри те, що адаптер AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Nano USB дає змогу під'єднуватися до бездротових мереж на передових швидкостях 802.11ac, він також зворотно сумісний зі старими бездротовими мережами 802.11n/g/b/a, тому завжди можна під'єднатися незалежно від де користувач перебуває.
Артикул 790069450600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість передачі даних | 867 Мбіт/сек |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | USB |
- Ціна: 1 542 ₴








