
Купольна камера DAHUA DH-HAC-HDW1200TP-Z-A 2 МП варіфокальна (2.7-12 мм)
3 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32223
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Купольна камера DAHUA DH-HAC-HDW1200TP-Z-A 2 МП варіфокальна (2.7-12 мм)
Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A — купольний 2Мп мультиформатна відеокамера з підтримкою стандартів HD-CVI, HD-TVI, AHD.
HDCVI камера обладнана 1/2.7" сенсором Progressive CMOS з чутливістю в кольорі 0.02 лк і 0 лк за ввімкненої ІЧ-підсвітки дальністю до 60 м.
Роздільна здатність відео 1920x1080 пікселів із частотою 25/30 к/с або 1280x720 пікселів із частотою 25/30/50/60 к/с.
Має моторизований об'єктив зі змінним фокусною відстанню f = 2.7-12 мм. Горизонтальний кут огляду 105.9° ~33.4;. Регулювання нахилу під час монтажу 0°~78°, поворот і обертання — 0° — 360°.
Ефективна відстань виявлення - 45 м, спостереження — 18 м, розпізнавання — 9 м, ідентифікації — 5 м.
Підтримує захист від нестабільної вхідної напруги ±30%. Має вбудований мікрофон і блискавку у 4KV.
Основне призначення Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A
Full HD-відеокамера DH-HAC-HDW1200TP-ZA призначена для організації відеоспостереження з використанням коаксіальних кабелів, а також модернізації вже наявних систем. Доступна ціна, висока якість зображення, компактний дизайн, гнучкість інфраструктурастрових рішень робить цю відеокамеру із серії Lite ідеальним вибором для систем відеоспостереження в малому та середньому бізнесі.
Основні можливості Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A
Технологія HDCVI підтримує передавання 4 сигналів по 1 коаксіальному кабелю: відео, аудіо, дані та живлення. Зокрема можливе двостороннє передавання даних, що дає змогу відеокамері HDCVI взаємодіяти з XVR (відправлення сигналів керування та інше).
Технологія HDCVI гарантує передавання сигналу в реальному часі на великі відстані без жодних втрат: до 800 м (1080P) / 1200 м (720P) через коаксіальний кабель і до 300 м (1080P) / 450 м (720P) через UTP кабель (результати отримані в реальних умовах випробувальної лабораторії Dahua).
У HDCVI-відеокамера DH-HAC-HDW1200TP-ZA є багатомовне OSD меню і HD/SD перемикний відеовихід. Для запису звуку передбачений вбудований мікрофон.
Розумна ІЧ-підсвітка регулює інтенсивність інфрачервоних світлодіодів відеокамери під час зміни відстані до об'єкта. Smart ІЧ дає змогу отримувати незасвіжені зображення у разі наближення об'єкта до відеокамери. Технологія мікрокристалічної світлодіодної ІЧ-підсвітки забезпечує яскравість чорно-білого зображення за низької освітленості.
Сертифікація: CE (EN55032, EN55024, EN50130-4), FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014), UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1).
Для поліпшення якості зображення відеокамери DH-HAC-HDW1200TP-Z-A, використовуються:
- широкий динамічний діапазон (DWDR);
- система двовимірного цифрового шумозаглушення (2D DNR);
- автоматичне підстроювання рівня сигналу відповідно до рівня зовнішнього освітлення (AGC);
- регулювання балансу білого: авто (AWB), ручне (MWB);
- технології компенсації яскравого світла (HLC) і заднього засвічення (BLC).
Основні технічні характеристики Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A
Матрица: 1/2.7" progressive CMOS;
Роздільна здатність: 2 Мп, 1920x1080;
Можливі здатності: 1080p (1920x1080), 720p (1280x720);
Чутливість: колір — 0.02 Люкс/F1.85, 0 Люкс з ІЧ;
Змінний об'єктив: 2.7-12 мм;
Кути огляду: горизонтальний: 105.9°~33.4°;
Дальність ІЧ-підсвітки: до 60 метрів;
OSD-меню: багатомовне;
Відеовихід: 1-канальний BNC високої чіткості/CVBS відеовихід (можна перемикати);
Живлення: DC12V ± 30%;
Споживана потужність: макс. 8.2 Вт;
Ступінь захисту: IP67;
Матеріал корпусу: алюміній;
Габаритні розміри: Ø 122x104 мм;
Вага: 570 г.
id yt-16090
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2.8 F |
| Кут огляду по горизонталі | 108 град. |
| Загальні | |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Вага | 600 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 900 ₴




