
Накопичувач SSD External Patriot Transporter Lite 2 TB Type-C PTPL2TBPEC червоний
9 000 ₴
- В наявності
- Код: 32235
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач SSD External Patriot Transporter Lite 2 TB Type-C PTPL2TBPEC
Patriot Transporter Lite Portable SSD — це зовнішній SSD, орієнтований на повсякденну зручність завдяки простому інтерфейсу, можливості plug-and-play та конструкції без драйверів. Він пропонує розширене сховище, сумісне з різними системами, включно з підтримкою поточних і попередніх операційних систем Windows і MacOS, USB1.1, USB2.0, високошвидкісним USB3.2, що гарантує високу якість роботи для будь-якого користувача. швидкість читання й запису. Зі швидкістю читання до 1000 МБ/с і зі швидкістю записування до 1000 МБ/с завантаження й передавання файлів будуть швидшими та простішими, ніж будь-коли. Для забезпечення захисту продукту Transporter Lite Portable SSD-створювальним алюмінієвим теплозахисним екраном і вібростійким корпусом, що гарантує, що він буде найнадійнішим помічником для будь-якого робочого навантаження, створення контенту або ігрових потреб.
Артикул PTPL2TBPEC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Висота | 9.7 мм |
| Вага | 39.6 г |
- Ціна: 9 000 ₴






