2 МП Wi-Fi IP-камера Imou Versa IPC-C22FP-C (2.8 мм)
Камера відеоспостереження з елегантним і мінімалістичним дизайном підходить до будь-якого стилю інтер'єру, забезпечуючи власникам дому неоціненний спокій. Футуристичний дизайн камери виготовлений із високоякісного пластику — це не тільки камера спостереження, але й висококласна прикраса інтер'єру. Повний інтелектуальних сучасних функцій від IMOU для спостереження у вашому домі або на вулиці.
У поєднанні з 4 різними режимами нічного бачення Versa показує кришталево чисті зображення навіть вночі. Функція внутрішнього зв'язку дає змогу прослуховувати події та реагувати на них. Отже, ви завжди контролюєте те, що відбувається, наприклад, біля вхідних дверей або у вітальні. Крім того, вбудовану сирену можна активувати вручну, коли внаслідок виявленої активності спрацьовує негайна тривога. Завдяки їй — тримає всіх небажаних відвідувачів на розумній відстані.
1. Колірний режим — завдяки вбудованим прожекторам, нічне бачення передається повноколірно.
2. Розумний режим — камера автоматично перемикається в кольоровий режим з інфрачервоного режиму у разі виявлення підозрілого руху.
3. Режим вимкнення — під час вимкнення всіх режимів нічного бачення, будуть увімкнені інфрачервоне світло та прожектори
4. Інфрачервоний режим — вдосконалений ІЧ-алгоритм забезпечує чітке чорно-біле зображення навіть у темряві
Камера відеоспостереження IPC-C22FP-C дає змогу побачити більше, ніж звичайні камери, оскільки має ширококутний об'єктив із фокусною відстанню 2,8-мм. Завдяки новітній технології стиснення H.265 вона може знизити пропускну здатність мережі та використання сховища на 50% за тієї ж якості відео.
Imou Versa IPC-C22FP-C має сертифікат захисту від атмосферних впливів IP65, Versa легко переносить вітряну, дощовиту та піщану погоду.
Ця модель камери легко монтується 2 різними способами кріплення, її просто помістити в будь-якому місці вашого будинку або офісу або закріпити за допомогою магнітної пластини. Також VERSA має стійку ніжку.
Переживаєте за свого вихованця й хочете знати, що він без Вас робить? Привітайтеся зі своїм чотирилапим другом через камеру з вбудованим мікрофоном і динаміком. Двостороннє спілкування Вам забезпечить Imou, контролюйте поведінку тварини під час Вашої відсутності.
Універсальна камера відеоспостереження Imou IPC-C22FP-C стане прикрасою і чудовою помічницею в будь-якому домі, особливо потішить співвідношення ціни та якості. Легко монтується, Smart Color Night Vision, виявлення людини, IP65 стійкість до атмосферних впливів, вбудований прожектор і 110 дБ сирена забезпечать надійний захист і контроль. Може бути використана як відеоняні.
Встановлення:
Завантажте програму Imou Life (iOS, Android або Windows) і налаштуйте обліковий запис Imou.
Після входу виберіть значок «+» у правому верхньому кутку програми Imou, щоб додати камеру.
Відскануйте QR-код на камері та дотримуйтеся інструкцій у застосунку.
Потім виберіть мережу Wi-Fi (2,4 ГГц) і переконайтеся, що камера розташована поруч із роутером у процесі встановлення. Камера буде готова до використання якнайшвидше.
Для записування зображень ви можете вибрати сервіс Imou Cloud, а також використовувати карту Micro SD або Imou NVR для локального зберігання.
Комплектація
- Камера
- Набір шурупів і дюбелів
- Монтажна пластина
- Короткий посібник користувача
- Адаптер постійного струму 12 В
Артикул C22FP
id reu-006
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Квадратний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 42 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 97 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 8 х |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 2 713 ₴









