
Камера відеоспостереження Imou Bulb Cam S6DP-5MOWEB 5MP
3 110 ₴
- В наявності
- Код: 51377
- +380 (67) 249-48-482ий номер
5МП Wi-Fi PTZ камера-лампочка Imou Bulb Cam IPC-S6DP-5M0WEB-E27 (2.8 мм)
Bulb Cam IPC-S6DP-5M0WEB-E27 від Imou — це не просто камера, а інноваційний пристрій, що поєднує в собі функції камери відеоспостереження та вуличної лампи. Це поєднання комфорту й безпеки, доступне в одному пристрої.
Підтримує горизонтальне та вертикальне обертання, кольорове нічне бачення, а також обладнана системою виявлення людей і транспортних засобів. Вбудований мікрофон дає змогу чути все, що відбувається на об'єкті відеоспостереження, а вбудований звуковий сирена допоможе відлякати злочинців.
Особливості камери Imou Bulb Cam IPC-S6DP-5M0WEB-E27
Висока роздільна здатність 5МП забезпечує чітке та деталізоване зображення. Фокусна відстань 2.8 мм дає змогу охопити широкий простір, надаючи кут огляду 89° по горизонталі.
Незалежно від пори доби, ви завжди матимете чітке уявлення про те, що відбувається навколо вашого будинку. Нічне бачення дальністю до 25 метрів гарантує, що жодна подія не вислизне з вашої уваги. Крім того, камера дає змогу настроїти різні режими нічного бачення, щоб воно залишалося повноколірним завжди, або щоб кольоровий режим вмикалося тільки у разі виявлення руху.
По-справжньому унікальною цю камеру роблять її інтелектуальні функції. Алгоритм штучного інтелекту IMOU SENSE забезпечує точне виявлення руху, людей і транспортних засобів, що дає змогу знизити кількість помилкових тривог до мінімуму. Ви також можете налаштувати зону виявлення и розклад роботи камерищоб вона відповідала вашим потребам. А за допомогою одного кліка в мобільному застосунку, камеру можна закрити для забезпечення конфіденційності вашого дому.
Вбудовані мікрофон і динамік забезпечують аудіобезпеку та дають змогу спілкуватися з вашою сім'єю, незалежно від розташування. А гучна сирена, якою обладнана камера, допоможе відлякати небажаних відвідувачів.
Встановлення камери максимально просте, з нею легко впоратися самостійно лише за кілька хвилин. Просто вкрутіть її в будь-який стандартний цоколь E26/E27, і ваша система готова до роботи. Потім ви можете налаштувати панорамування та нахил у будь-якому напрямку.
Артикул S6DP-5MOWEB
id reu-021
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 49 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 89 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 8 х |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 340 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 37.5 мм |
| Ширина | 37.5 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 265 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 3 110 ₴









