
Жесткий диск 4 TB Seagate BarraCuda 3.5" SATAIII 5400rpm 256MB (ST4000DM004)
10 830 ₴
8 699 ₴
- В наявності
- Код: 51416
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жесткий диск Seagate BarraCuda HDD 4TB 5400rpm 256MB ST4000DM004 3.5 SATA III
Для неперевершеної продуктивності в накопичувачах BarraCuda використовується революційна енергонезалежна пам'ять Intel Optane.
Продуктивність і час відгуку на рівні твердотільних накопичувачів
Величезна місткість
Швидкість завантаження системи та програм удвічі вища, ніж у звичайних жорстких дисків1
Доступна ціна без компромісів
1Тестування проводилося компанією Seagate з використанням тіста SYSmark 2014 SE. Для зручності результати заокруглені. Вони можуть змінюватися залежно від апаратного обладнання, програмного забезпечення й конфігурації системи.
Універсальні, швидкі, надійні
Диски BarraCuda — лідери ринку накопичувачів для настільних і портативних ПК за місткістю. В їхньому асортименті представлені моделі різної місткості (до 10 ТБ включно), так що кожен клієнт зможе вибрати накопичувач BarraCuda собі за кишенею. Крім місткості, потужні BarraCuda вирізняються великою швидкістю обертання шпинделя, що забезпечує високу продуктивність, блискавичне завантаження ігор і підтримка високих робочих навантажень. Крім того, на жорсткі диски BarraCuda надано дворічну гарантію.
Потужна гнучкість
Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце максимально. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, чи то зберігання медіафайлів або встановлення ігор.
Переваги 3.5-дюймових жорстких дисків BarraCuda
Безумовна надійність дисків BarraCuda з понад 20-річною історією бренда, місткі моделі на будь-який бюджет і технологія Multi-Tier Caching Technology забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.
Переваги 2.5-дюймових жорстких дисків BarraCuda
Системи зберігання даних для ноутбуків і мобільних пристроїв
Оцініть найвищу місткість і мінімальну товщину 2.5-дюймового жорсткого диска. Вибирайте накопичувачі місткістю від 500 ГБ до 2 ТБ для найрізноманітніших застосунків і даних. Завдяки компактному розміру (товщина 7 мм) модернізація системи не становить труднощів.
Зовнішня система зберігання для моноблоків
Можна також вибрати 2.5-дюймовий диск завтовшки 15 мм і місткістю 3, 4 або 5 ТБ — маса місця для важливих робочих і особистих файлів. Цей накопичувач виведе на новий рівень ваше зовнішнє сховище даних, моноблок або тонкий ПК.
Multi-Tier Caching Technology
Всі жорсткі диски сімейства BarraCuda використовують технологію багаторівневого кешування (MTC). Технологія MTC підіймає ПК на нові рівні продуктивності та дає змогу набагато швидше завантажувати програми та файли.
Завдяки оптимальному використанню флешпам'яті NAND, пам'яті DRAM і кешування диски BarraCuda швидше виконують читання й запис завдяки оптимізації потоку даних.
Неперевершена надійність
Надійні жорсткі диски BarraCuda повертаються й надовго. Досвід — Seagate виробляє і постачає супернадійні диски BarraCuda вже понад 20 років — дані про надійність дисків Seagate говорять самі за себе, а лінійка дисків BarraCuda отримала безліч благородних відгуків від провідних видань і клієнтів. На жорсткі диски BarraCuda надається дворічна гарантія.
Артикул ST4000DM004
id izh-009 ol-880425245 ol-Ah57R aks-M117705
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 190 Мб/сек |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146.99 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Висота | 20.17 мм |
| Вага | 490 г |
- Ціна: 8 699 ₴





