Камера відеоспостереження Antela ZX-C23 Wi-Fi (X001G146A5)
Роздільна здатність сенсора (пікселі) 1080P
Роздільна здатність відео (пікселі) Full HD
Інтерфейс Wi-Fi Ethernet
Мікрофон-вбудований
Керування доступом до камери через застосунок
годування 220 В
Маса 183 г
id eli-0110
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 42 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 97 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 8 х |
| Загальні | |
| Вага | 183 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 766 ₴






