
Портативний жорсткий диск ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD720 1TB 2.5" чорний
2 991 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32581
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативний жорсткий диск ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD720 1TB 2.5" чорний
Зовнішній жорсткий диск HD720 є надійнішим наступником моделей попередніх поколінь. Завдяки трирівневій конструкції та гумовій, зміцненій поверхні, диск має довгий термін роботи та високу надійність. Отже, ADATA гарантує збереження й захист ваших даних, які будуть уміщені на HD720, і високу швидкість роботи, що досягається завдяки порту USB 3.2 Gen 1.
Кому треба звернути увагу на зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Durable?
• Активним користувачам, які перебувають у постійному русі та потребують надійного девайса для збереження будь-яких даних.
• Гравцям на консолях, яким уже нікуди помістити десятки улюблених ігор.
• Людям, які зіткнулися з потребою заміни Windows/гвинчестера/SSD-диска та шукають куди можна перемістити наявні роки фотографії, відео, тисячі файлів із роботи або навчання.
Чим вирізняється DashDrive Durable HD720 із конкурентів?
Водо- і пилозахист HD720 успішно пройшла випробування на відповідність вимогам стандарту IP68, що гарантує високий рівень захисту від води та пилу. Завдяки захищеній конструкції HD720 нормально працює навіть у запиленому середовищі та після занурення в стані консервації на 120 хвилин у воду на глибину 2 метри.
Ударостійкий диск HD720 пройшов випробування на удар у разі падіння з висоти 1.8 м, що набагато перевищує вимоги стандарту армії США MIL-STD-810G 516.6. Отже, диск готовий успішно захистити ваші дані як у разі падінь, так і під час ударів.
Тришаровий захист — конструкція диска має три шари:
верхній гумовий шар, який амортизує механічний вплив;
другий шар із міцного пластику, що безпосередньо закриває жорсткий накопичувач і гарантує його неушкодженість;
третій шар, що забезпечує амортизоване кріплення й охоплює диск за контуром.
Акселерометричний віброзахист — у разі сильного ударного струсу HD720 автоматично вмикає акселерометричний віброзахист і починає блимати індикатор. Рівне світіння або миготіння синьої лампи показує, що відновиться нормальний режим роботи та припинить струс диска.
USB-кабель у комплекті та завжди під рукою — кабель обгорнутий навколо корпусу PHD і захований у спеціальному зовнішньому пазу, що забезпечує зручний і практичний спосіб зберігання.
Достатня місткість — 1 ТБ пам'яті дає змогу зберігати десятки ігор, сотні фільмів і десятки тисяч фотографій у високій якості.
Артикул AHD720-1TU31-CBK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 480 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 110 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 0.211 г |
- Ціна: 2 991 ₴





