
Відеореєстратор DDPai Mini PRO
3 350 ₴
- В наявності
- Код: 51708
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеореєстратор DDPai Mini PRO
Цілодобовий захист твого автомобіля
Відеореєстратор DDPai Mini PRO, поміщений у мініатюрний корпус, забезпечує високий рівень безпеки твоєму автомобілю в режимі 24/7. Високопродуктивна CMOS-матриця записує чіткі відео в роздільній здатності 1296P UHD. Завдяки поворотному об'єктиву ти зможеш записувати те, що відбувається в машині, та за її межами. Функція циклічного записування позбавляє потреби видаляти непотрібні відео вручну. Спеціальний режим Sentry охороняє автомобіль на паркінгу.
Суперчіткий запис
Обладнаний потужною 1/2,9-дюймовою CMOS-матрицею, яка забезпечує високу роздільну здатність 2304 * 1296, реєстратор DDPAI MINI Pro забезпечує чітке та деталізоване зображення в будь-яких умовах. А завдяки ширококутному об'єктиву з кутом огляду 140° ти зможеш зафіксувати все, що відбувається навколо, не пропустивши жодної деталі.
Нічне бачення
Функція нічного бачення дає змогу знімати чітке відео навіть в умовах недостатнього освітлення. Основна камера обладнана 5 лінзами високої роздільної здатності та світлосильною діафрагмою F2.0, яка захоплює більше світла. Завдяки цьому реєстратор може зафіксувати всі важливі деталі на дорозі навіть вночі, включно з номерами автомобілів, дорожніми знаками та іншими об'єктами.
Знайди потрібний ракурс
Поворотний об'єктив, що обертається на 330 градусів, дає змогу записувати не тільки дорожню обставу, але й те, що відбувається всередині салону. Ти можеш зафіксувати цікаві моменти поїздки, зробити селфі з друзями або просто записати свої враження. А якщо ти любиш подорожувати, то зможеш зняти приголомшливі краєвиди з вікна автомобіля.
Циклічний запис
Реєстратор DDPai Mini PRO підтримує режим циклічного запису, коли за заповнення карти пам'яті старий непотрібний матеріал автоматично замінюється новими актуальними відео.
Важлива інформація під рукою
Щойно вбудований датчик відчує різке гальмування або зіткнення, він миттєво почне знімати фотографії та записувати відео. І найголовніше — ці файли автоматично збережуться в окремій папці, щоб вони не були випадково видалені під час звичайного циклічного записування. А завдяки зручній функції завантаження ти зможеш легко передати ці файли в страхову компанію або поліцію.
Надійність і довговічність
Вбудований суперконденсатор стійкий до високих температур, що особливо важливо в спеку, коли температура в салоні автомобіля може досягати екстремальних значень. Тому він дає змогу уникнути загроз безпеки, пов'язаних із перегріванням акумулятора в автомобілі. Суперконденсатор також має тривалий термін експлуатації, що гарантує надійну роботу відеореєстратора впродовж багатьох років.
Безпека під час стоянки
Твій автомобіль є під надійною охороною навіть під час стоянки. Вбудований сенсор чуйно реагує на струс і зіткнення й автоматично починає запис у разі виникнення будь-якої нештатної ситуації. З DDPai Mini PRO ти зможеш залишати машину на незахищених стоянках і не переживати про її збереження.
Мобільна програма
Зручний мобільний застосунок DDPai дає змогу керувати роботою реєстратора, переглядати та завантажувати відео, блокувати для перезаписування важливі файли, а також легко ділитися фотографіями та відео з поїздок із друзями.
id ci-1133845
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 3 Мп |
| Дозвіл запису | 2304х1296 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | Кабелі живлення |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Функція автозапису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 32 мм |
- Ціна: 3 350 ₴





