Жорсткий диск Verbatim Store'n'Go G1 2 TB Black
У сучасному світі безпека ваших конфіденційних даних вкрай важлива. Уявіть, що ви втратили свої особисті дані — забули їх у поїзді або на задньому сидінні таксі — і знаєте, що будь-хто може отримати до них доступ, оскільки вони зберігаються на стандартному жорсткому диску. Не турбуйтеся про захист ваших даних завдяки новому безпечному жорсткому диску Store 'n' Go з доступом із клавіатури.
Технологія апаратного шифрування AES з розміром ключа 256 бітів для безперебійного шифрування всіх даних на диску в режимі реального часу; вбудована клавіатура для введення пароля. Жорсткий диск не зберігає паролі на комп'ютері або в постійній пам'яті системи, забезпечуючи набагато вищий рівень безпеки, ніж програмне шифрування. У разі потрапляння в чужі руки жорсткий диск заблокується і зажадає повторного папородження після 20 спроб введення неправильного пароля.
** ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ **
Доступне оновлення програмного забезпечення, що дає змогу підвищити безпеку цього продукту. Застосуйте його якнайшвидше.
Завантажте оновлення з сайту служби підтримки за посиланням, представленим внизу сторінки, і дотримуйтесь наведених у інструкції інструкцій.
Жорсткий диск сумісний з операційними системами комп'ютерів PC і Mac, обладнаний інтерфейсом USB 3.1 GEN 1 з роз'ємом стандарту USB-C для надшвидкого обміну даними*. До комплекту постачання входять інтерфейсний кабель USB-C/USB-A і адаптер USB-A/USB-C для під'єднання до широкого спектра пристроїв. Також можливе під'єднання до телевізора — функція, недоступна для звичайних жорстких дисків із шифруванням даних.
Для додаткового захисту ваших даних до комплекту постачання входить ПЗ Nero Backup, за допомогою якого ви в будь-який час можете зробити резервну копію всіх файлів, папок і дисків вашого портативного або стаціонарного комп'ютера. Він також дає змогу запланувати автоматичне резервне копіювання даних у певний час або день, щоб забезпечити його регулярність. ПЗ Nero Backup сумісний з Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 10 (не сумісний з Mac OS).
-
Підтримка технології апаратного шифрування AES з розміром ключа 256 біт для безперебійного шифрування всіх даних на диску в режимі реального часу
-
Вбудована клавіатура для введення ключа доступу завдовжки (до 12 цифр)
-
Може використовуватися з телевізорами (функція, недоступна для звичайних жорстких дисків із шифруванням даних)
-
Інтерфейс USB 3.1 GEN 1 з роз'ємом USB-C®
-
Кабель USB-C® — USB-A (з перехідником USB-A — USB-C®)
-
Світлодіодні індикатори стану живлення/шифрування
-
Не зберігає паролі на комп'ютері або в постійній пам'яті системи, що забезпечує набагато вищий рівень безпеки, ніж програмне шифрування
-
Сумісний з PC і Mac
-
Корпус із пластику й алюмінію
Артикул verb-53403
id enig-0129
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 123.5 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 190 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
- Ціна: 5 500 ₴










