
Бездротове зарядне авто тримач HOCO CW25 Delight in-car wireless charging 10W 2.4A
700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16717
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Бездротове зарядне авто тримач HOCO Delight in-car wireless charging CW25 10W 2.4A
Hoco CW25 Delight — автомобільний бездротовий зарядний пристрій для повітроводу Qi підтримка 5W 7.5W 10W
Бездротовий автомобільний зарядний пристрій — це тримач із функцією бездротовою зарядкою. Крім того, ви можете закріпити автомобільний тримач із бездротовою зарядкою Hoco cw25 на вентиляційній решітці.
Надійно утримує телефон навіть на дуже складних і нерівних дорогах.
Коли ви встановлюєте телефон на тримач для телефона з бездротовою зарядкою CW25, він заряджається від бездротової зарядки потужністю 10 Вт.
1. Вхідна напруга / струм: DC5V / 2.0A, 9V / 1.8A макс.
2. Вихід бездротової зарядки: 5W / 7.5W / 10W.
3. Сумісність із 99% смартфонів із підтримкою бездротового заряджання, підтримка QI.
5. Матеріал виготовлення: ABS + PC.
6. Розміри: 93 * 95 * 94 мм. Вес 75 г.
7. Постачається з кабелем X6 1м Micro-USB чорний.
Примітка: необхідний автомобільний зарядний пристрій QC3.0.
Артикул 6931474724601
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 700 ₴







