
Wi-Fi + Bluetooth адаптер 2 в 1 — мережева карта з 2 зовнішніми антенами ASUS PCE-AX1800
2 222 ₴
2 064 ₴
- В наявності
- Код: 51919
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Wi-Fi + Bluetooth адаптер Asus PCE-AX1800
Високошвидкісний адаптер Wi-Fi
Виготовлений у форм-факторі плати розширення PCIe, адаптер PCE-AX1800 пропонує відразу два сучасних бездротових інтерфейси: Wi-Fi 6 (802.11ax) і Bluetooth 5.2. Швидкість передавання даних у бездротових мережах Wi-Fi 6 в 1.5 раза перевершує можливості мереж Wi-Fi 5 (802.11ac). Адаптер PCE-AX1800 підтримує тільки стандарт PCI-Express x1, тому його треба встановлювати в слот PCIe x1.
Ефективна робота в завантажених мережах
Комбінація технологій MU-MIMO і OFDMA забезпечує підвищену пропускну здатність і ефективніше її використання в разі бездротових мереж із великою кількістю клієнтів, що одночасно працюють.
Миттєвий апгрейд Bluetooth — вища швидкість, краща звук
Крім Wi-Fi, адаптер дає змогу наділити комп'ютер інтерфейсом Bluetooth. Інтерфейс представлений новітньою версією 5.2, яка зазначається удвічі більшою швидкістю передавання даних і вчетверо більшим діапазоном дії, порівнюючи з попередньою. Вона також енергоефективніша та покращує якість відтворення аудіо.
Підтримка нового протоколу мережевої безпеки WPA3
Адаптер ASUS PCE-AX1800 підтримує новий протокол безпеки WPA3, що додає ще один рівень захисту комп'ютера від зовнішніх атак.
Артикул PCE-AX1800 / 90IG07A0-MO0B00
id STH0023905
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість передачі даних | 1775 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 80 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | PCI-E |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Стандарт WiFi | 802.11 b/g/n/ac/ax |
- Ціна: 2 064 ₴






