Відеореєстратор 70mai Dash Cam Omni 32GB (x200) Black
Автомобільний відеореєстратор 70mai Dash Cam Omni чорного кольору — чудове рішення, яке задовольнить найвищі вимоги водіїв. Створено для максимальної безпеки кожного водія, пасажира та пішохода. Високоякісний алгоритм оброблення зображення (1080P Full HD) дає змогу отримати якість зображення 2K. Якщо станеться зіткнення або пригода, камера запише дуже чіткий, кришталево чистий кадр.
70mai Dash Cam Omni забезпечує захист вашого автомобіля на 360 градусів, чудову якість записування день і ніч, а також підтримує режим паркування за допомогою штучного інтелекту. Ще одна величезна перевага — вбудована пам'ять eMMC обсягом 32 ГБ, тому вам не доведеться купувати додаткову карту пам'яті.
Перший у галузі дизайн на 360°
Плавно обертається на 340° об'єктив і кут огляду 140° роблять 70mai X200 Dash Cam Omni першою камерою на ринку без сліпої зони та з мінімальними спотвореннями, що дає змогу стежити за автомобілем з усіх боків. Записує матеріал спереду та ззаду, зовні та всередині автомобіля.
Omni записує відео зі швидкістю 60 кадрів за секунду, завдяки чому може ще чіткіше фіксувати важливі деталі, наприклад, номерні знаки, під час їзди на швидкості або в несприятливих умовах.
Контроль паркування на основі штучного інтелекту
Використовуючи вдосконалений алгоритм виявлення руху штучного інтелекту, відеореєстратор 70mai Dash Cam Omni здатний ідентифікувати людей навколо автомобіля, виявляти їхній рух і точно визначати їх місце перебування. Якщо люди, що наближаються, поводяться незвично та перебувають поблизу вашого автомобіля, Omni спонтанно стежать за ними, записуючи їхні рухи за допомогою системи спостереження на 360°, що може надати переконливі докази злому або інших ситуацій, викликаних людиною.
Коли Omni Camera виявляє зіткнення з іншим транспортним засобом у нерухомому стані, вона негайно визначає напрямок зіткнення й повертається, щоб записати подію. Тому він записує не тільки те, що відбувається попереду автомобіля, але також позаду нього й з обох боків від нього.
Прекрасна видимість камери вночі
Діафрагма F1.5 на 70mai Dash Cam Omni покращує якість зображення в умовах слабкого освітлення. Новітня технологія PureCel Plus-S HDR забезпечує найкращу у своєму класі продуктивність за слабкого освітлення за допомогою автоматичної корекції рівнів експозиції.
Він також досягає динамічного діапазону до 120 дБ (порівнюючи зі звичайними 70-80 дБ), забезпечуючи в такий спосіб чудову колірну продуктивність в умовах надвисокої контрастності, як-от входи та виходи з тунелів. Це також допомагає неабияк поліпшити якість відео, усуваючи надмірний вплив на номерні знаки автомобілів, що йдуть попереду.
Розгалужена система ADAS
ADAS (Advanced Driver-Assistance System) «спостережує» за вашим оточенням і заздалегідь попереджає вас про потенційну небезпеку за допомогою голосового повідомлення*.
Камера 70mai Dash Cam Omni попередить вас про потенційні небезпеки на дорозі, як-от коротка відстань до транспортного засобу попереду, виїзд зі смуги руху, рух транспортного засобу попереду, виявлення пішоходів і велосипедистів. Сучасний алгоритм зіткнення з пішоходами штучного інтелекту дає змогу швидко та точно розпізнавати як пішоходів, так і велосипедистів — на одній смузі перед автомобілем. Запобігання може запобігти наїздам.
*У застосунку можуть бути вимкнені голосові підказки ADAS.
id ci-1103886 ska-1006853 pyl-179122
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 3 Мп |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 265, MP4, H. 264, MPEG-4 |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Так |
| Кількість жорстких дисків | 1 шт. |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільний адаптер |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Радіус дії детектора руху | 15 м |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.2 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 52 мм |
- Ціна: 9 950 ₴











