
Накопитель SSD Crucial T705 2 TB (CT2000T705SSD5) + Heatsink
29 900 ₴
- В наявності
- Код: 16829
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Crucial T705 2 TB
Отримайте неймовірну продуктивність від твердотільних накопичувачів Crucial Gen5 SSD
Завдяки неймовірній швидкості послідовного читання/записування до 11 700/9500 МБ/с (до 1.5 мільйона операцій введення-виведення за секунду під час довільного читання/записування1) твердотільний накопичувачcrucial T705 PVMe 5.вдовго швидше, ніж високопродуктивний твердотільний накопичувач серії Gen4.
Поліпште свої ігрові можливості за допомогою DirectStStorage
Рендеринг текстур високої роздільної здатності на 60% швидше, завантаження ресурсів за секунди та скорочення використання ЦП до 99%, щоб звільнити вашу систему для багатозадачності за допомогою Microsoft DirectStorage та декомпресії графічного процесора.
Зберігайте прохолоду в розпал із радіатором преміумкласу
Алюмінієвий і нікельований мідний радіатор був спеціально розроблений, щоб допомогти вам досягти максимальної продуктивності в іграх і за 3D-рендерингу за мінімального дроселювання — без шуму або ризику відмови вбудованих вентиляторів або рідинного охолодження.
Купуйте в новатору екосистеми технології Gen5
Працюючи в тісній співпраці з постачальниками контролерів, процесорів і материнських плат, Crucial є єдиним брендом, де материнська компанія Micron впровадила 232-шаровий TLC NAND3 у твердотільний накопичувач T705 Gen5. 45-річна репутація Micron в галузі галузевих інновацій і лідерства забезпечує неперевершену якість, надійність, чудове тестування та сертифікацію OEM у кожному твердотільному накопичувачі Crucial SSD.
Артикул CT2000T705SSD5
id spu-0089
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2048 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 14500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3.8 мм |
- Ціна: 29 900 ₴





