
IP-камера 2 МП Hikvision DS-2CD1021G0-I (2.8 мм)
3 390 ₴
2 984 ₴
- В наявності
- Код: 16830
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера 2 МП Hikvision DS-2CD1021G0-I (2.8 мм)
Вулична 2 Мп IP-камера Hikvision DS-2CD1021-I — це професійне рішення для організації відеоспостереження на вулиці або в приміщенні, корпус зі ступенем захисту від пилу та вологи IP67.
Камера з ІЧ-підсвіткою до 30 метрів дає змогу фіксувати те, що відбувається в умовах слабкої освітленості або повної темряви. Наявність широкого динамічного діапазону (DWDR) дає змогу знімати сцени, що містять різнокопристрасні деталі.
Пристрій відповідає всім сучасним стандартам:
- матрица 1/2.8" Progressive scan CMOS,
- об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм,
- підтримка живлення PoE.
IP-камера DS-2CD1021G0-I являє собою універсальний засіб для організації відеоспостереження як усередині приміщень, так і на вулиці. Корпус пристрою виготовлений із міцного пластику та відповідає стандарту IP67, що захищає його від вологи та пилу. Робочий діапазон температур становить від -30 °C до +60 °C.
Широкий кут огляду та висока роздільна здатність
Камера обладнана фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду 94° по горизонталі. 1/2.9" CMOS матриця з роздільною здатністю 2 МП (1920x1080) гарантує отримання чіткого та деталізованого відео з частотою 25 кадрів на секунду.
Нічне бачення й додаткові функції
Для ефективної роботи в умовах низької освітленості передбачена інфрачервона підсвітка з радіусом дії до 20 метрів, що автоматично активується під час зниження яскравості. Перехід у нічний режим відбувається завдяки вбудованому датчику освітленості. Використання сучасних технологій стиснення H.265/H.265+/H.264/H.264+ дає змогу неабияк заощаджувати місце на носії, не втрачаючи якості запису.
Камера також підтримує додаткові функції, як-от DWDR, 3D DNR, BLC і HLC, що неабияк покращує якість зображення за різних умов освітлення. Механізми тригерів тривоги містять функції виявлення руху та винятків, що підвищує рівень безпеки. Під'єднання здійснюється через роз'єм RJ45 (10M/100M), а підтримка технології Power over Ethernet (PoE) стандарту 802.3af спрощує процес встановлення, даючи змогу передавати живлення через той самий мережевий кабель. Віддалене керування камерою й доступ до відеопотоків можливий з будь-яких пристроїв на iOS і Android через інтернет.
Особливості
- Мережева камера HikVision побудована на базі 1/2.8-дюймовий CMOS-матриці прогресивного сканування з максимальною роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і частотою кадрів 25 Fps. Пристрій пристосований до роботи в режимі «день/ніч», є вбудований детектор руху та механічний ІЧ-фільтр для корекції кольору у світлу/темну пору доби. Компресія відеоданих проводиться за допомогою прогресивного кодека H.264, суттєво заощаджуючи дисковий простір відеореєстратора.
- Пристрій має два інтерфейси: це стандартний мережевий роз'єм RJ-45 і роз'єм для під'єднання 12-вольтового джерела живлення. Порт RJ-45 підтримує функцію живлення через мережу Ethernet (PoE), що усуває потребу у використанні звичайного БЖ, що полегшує процес інсталяції та ліквідує витрати на закупування та прокладання силових кабелів до місця встановлення камери. Максимальна споживана камерою потужність становить 6,5 Вт. IP-камера прекрасно адаптована до непередбачуваного клімату нашої країни, діапазон робочих температур надзвичайно широкий — він лежить в інтервалі від -30 до 60 °C, за допустимого рівня вологості до 95%.
Комплектація камери Hikvision DS-2CD1021G0-I:
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний трафарет
- Інструкція
Артикул DS-2CD1021G0-I (2.8 мм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H.264+/H.264, H.265+/H.265, MPEG-4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 270 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 984 ₴










