
Зовнішній жорсткий диск 5 TB 2.5" USB Seagate Ultra Touch STMA5000400
7 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16850
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 5 TB Pebble Grey STMA5000400
Прийшов новий стандарт портативних сховищ Seagate — Ultra Touch HDD. Прагнучи до стійкого розвитку, цей диск містить не менш ніж 30% перероблених матеріалів за вагою та має 100% паковання, придатне для вторинного перероблення. Гладкий, природний дизайн — цей легкий і портативний накопичувач привнесе у ваш робочий простір м'яку елегантність. Крім того, він сумісний з USB-C за принципом plug-and-play з ПК, Mac і Chromebook.
- Форм-фактор: 2.5",
- Інтерфейс: USB Type-C
Артикул STMA5000400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 5000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 13.2 мм |
| Вага | 168 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴






