
Накопичувач SSD зовнішній Crucial X9 4TB портативний до 1050 MB/s USB-C 3.2 (CT4000X9SSD902)
15 900 ₴
- В наявності
- Код: 52094
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск Crucial X9 4TB 2.5" USB 3.2 Type-C 3D NAND TLC (CT4000X9SSD9)
Портативний твердотільний накопичувач Crucial X9 4 ТБ
Виберіть портативне сховище, на яке можна покластися. Crucial X9 — портативний і компактний SSD, який забезпечить вам велику місткість і високу швидкість передавання даних. Завдяки інтерфейсу USB 3.2 Gen2 Type-C і напівпровідникової пам'яті він може досягати швидкості читання до 1050 МБ/с. Crucial X9 сумісний із пристроями Windows і Mac, а також планшетами, консолями, смартфонами Android і багатьма іншими.
Довговічність і надійність
Зберігайте більше своїх улюблених світлин, відео та музики, не турбуючись про їхню безпеку. Корпус накопичувача Crucial X9 міцний і стійкий до падінь із висоти до 2 метрів, а пам'ять SSD набагато стійкіша до ударів, ніж традиційні жорсткі диски. Crucial— бренд компанії Micron Technology, світового лідера в галузі пам'яті. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в надійній роботі, що підтверджується 3-річною гарантією від виробника.
Сумісність — PC, Mac, PlayStation, Xbox
Артикул CT4000X9SSD902
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 1050 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 35 г |
- Ціна: 15 900 ₴









