
IP-камера відеоспостереження EZVIZ C8W Pro 2K
6 900 ₴
- В наявності
- Код: 52118
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Wi-Fi камера Ezviz C8W Pro 2K
Смарт-камера EZVIZ
EZVIZ C8W Pro 2K — це розумна зовнішня камера, що поєднує в собі сучасний вигляд із практичними функціями. Це забезпечує детальний запис зображення навіть за несприятливих погодних умов і вночі. Ідеально підходить для приватного або громадського моніторингу, що забезпечує комплексний захист будівель.
Функції безпеки
Механізм повороту та нахилу C8W Pro забезпечує велике поле огляду на 360 градусів. Кут повороту 340 градусів по горизонталі та 80 градусів по вертикалі дає змогу вільно контролювати територію. Камера має вбудований інтелектуальний алгоритм штучного інтелекту, завдяки якому точно визначає рух і звук. Покращена версія детекції руху виявляє людей, які рухаються в режимі реального часу. У разі виявлення руху камера автоматично надсилає повідомлення.
Крім того, завдяки опції дистанційного перегляду вам не доведеться турбуватися про безпеку. Коли камера виявляє рух, вона автоматично надсилає повідомлення на ваш смартфон. Камера сумісна із системами Android та iOS.
Забезпечує якість зображення 2K
EZVIZ C8W Pro дає змогу записувати зображення в роздільній здатності 2K. Завдяки цьому він записує дуже чітке та детальне зображення. Це забезпечує високу якість як удень, так і вночі. Нічний режим дає змогу домогтися видимості в межах 30 метрів.
Міцна конструкція та зручний монтаж
Камера EZVIZ C8W Pro 2K має елегантний дизайн у чорно-білих кольорах. Має невеликі розміри, що дасть змогу закріпити його так, щоб його не було видно стороннім людям. Його конструкція виготовлена з металу та пластику, тому стійка до пошкоджень і несприятливих погодних умов. Ви можете під'єднати камеру C8W Pro без дротів за допомогою Wi-Fi 4 і LAN 10/100 Мбіт/с. Пристрій також має слот для карти пам'яті MicroSD, аудіороз'єм і роз'єм RJ-45.
Артикул EZVIZ C8W Pro 2K
id smg-00034
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 95 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 352 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Живлення | PoE |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 900 ₴






