
Жесткий диск 1 ТБ Seagate SkyHawk ST1000VX013
5 344 ₴
4 930 ₴
- В наявності
- Код: 16993
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопитель HDD SATA 1.0TB Seagate SkyHawk 256MB (ST1000VX013)
Накопичувач HDD внутрішній (для комп'ютерів) — форм-фактора 3.5 дюйма
ST1000VX013: Це модель жорсткого диска Seagate SkyHawk, який призначений для систем відеоспостереження.
1,00 000 годин: Час напрацювання на відмову — Цей показник відбиває очікуваний час роботи диска без збоїв, згідно з специфікаціями Seagate.
Надійність: MTBF (Mean Time Between Failures) — Середній час між відмовами: — це важливий показник надійності, який використовується для оцінки довговічності та стабільності роботи пристроїв. Цей показник вказує, скільки годин у середньому може пропрацювати пристрій до відмови, з огляду на його надійність
Переваги:
Високий показник MTBF вказує на надійність і стабільність диска, що робить його гарним вибором для систем, де важлива безперебійна робота, наприклад, для відеоспостереження
Бренд - Seagate
Серія — SkyHawk
тип — HDD
Інтерфейс під'єднання SATA
Місткість 1.0TB
Докладні дані відеоспостереження. Зберігайте більше.
Жорсткий диск серії SkyHawk від Seagate місткістю 1 ТБ спроєктований для цілодобового записування з мережевих і цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а поліпшена мікропрограма ImagePerfect підтримує до 64 HD-камер і мінімізує прості та пропущені кадри. SkyHawk — це ефективно
Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісне безперебійне цілодобове записування потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу. SkyHawk — це безпечне підтримування запису з 64 камер упродовж 90% часу
Місткість 1 ТБ
Ліміт робочого навантаження 180 ТБ на рік (втроє більше, ніж у звичайних дисків для настільних ПК) і трирічна обмежена гарантія
План відновлення даних Rescue (купується окремо) забезпечує додатковий захист інформації
Спокій і безпека
Будьте впевнені: зі SkyHawk у вас не пропаде жодного кадру, хоч у яких умовах працює ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, вирізняються низьким енергоспоживанням і обладнані датчиками обертової вібрації, завдяки чому працюють довше та надійніше. Діапазон їхньої робочої температури становить від 0 °C до 70 °C, а антикорозійне покриття захищає від негоди.
Підвищена продуктивність і тривалість роботи
Диски SkyHawk чудово підходять для багатодискових систем і за потреби легко масштабуються. Завдяки оптимізації для RAID-масивів ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях. Датчики обертальної вібрації забезпечують надійну роботу в цифрових і мережевих системах відеоспостереження на 8 дисків і більше. Датчики обертальної вібрації в середовищах з RAID-масивами забезпечують продуктивність накопичувача, підвищуючи його стійкість до вібрації. Максимальний захист на всі випадки життя Навіть якщо з диском що-небудь трапиться, ми допоможемо відновити дані. Досить придбати трирічну передплату на план Rescue — і віруси, вандали й аварії вам більше не страшні. Швидкий і легкий процес відновлення — часто загублені дані повертаються власникам менш ніж за 15 днів. З коефіцієнтом успішного відновлення даних 90% компанія Seagate є лідером у цій галузі
| Обсяг жорсткого диска (GB) | 1000 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання (об/хв) | 5400 |
| Об'єм буфера (MB) | 256 |
| Споживана потужність | до 5.6 Вт |
| Час напрацювання на відмову (год) | 1000000 |
id dc-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
- Ціна: 4 930 ₴




