
Зовнішній жорсткий диск Wd Easystore 5tb WDBAJP0050BBK-WESE
7 110 ₴
- В наявності
- Код: 52187
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5 TB WD
My Passport від компанії Western Digital — це надійний портативний накопичувач, який чудово підійде для тих, хто не любить сидіти на місці. Він чудово лягає в руку, маючи водночас чималу місткість, якої вистачить для зберігання великої кількості фотографій, відео, музики та документів. Завдяки бездоганній роботі з програмним забезпеченням WD Backup і захисту паролем, накопичувач My Passport дає змогу зберігати файли в безпеці.
Ємності вистачить для великої кількості файлів — світлин, відео, програм, фільмів або документів, адже становить 5 ТВ. Диск може бути надійним резервним сховищем, а також банком усіх ваших даних.
Характеристики:
- Тип: зовнішній
- Призначення: для ноутбуків
- Інтерфейс: USB 3.0
- Обсяг, ГБ: 5000
- Форм-фактор: 2.5"
- Основний колір: Чорний
Артикул WDBKUZ0050BBK, WDBAJP0050BBK-WESE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 5000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107.2 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Вага | 270 г |
- Ціна: 7 110 ₴








