
Накопичувач SSD M.2 Kingston FURY Renegade G5 4 TB 2280 NVMe PCIe Gen 5.0 x4 3D TLC
53 108 ₴
52 095 ₴
- В наявності
- Код: 77006
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Kingston FURY Renegade G5 4 TB (SFYR2S/4T0)
- Твердотільний накопичувач бренда Kingston
- FURY Renegade G5 (generation 5)
- Інтерфейс під'єднання M.2 2280
- NVMe, PCIe gen 5.0
Найвища продуктивність для ігрових систем.
Інноваційний SSD, оптимізований для підвищення швидкості відгуку систем, прискорення завантаження ігор і застосунків, спрощення стримінгу та захоплення відео — ідеальне рішення для ентузіастів ПК і геймерів, які прагнуть поліпшити свій ігровий досвід і результати.
Накопичувач SSD M.2 Kingston FURY Renegade G5 — накопичувач нового покоління для максимального пришвидшення роботи системи, забезпечує рекордну швидкість і стабільність навіть у найінтенсивніших сценаріях — від геймінгу до професійного рендерингу.
PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD-накопичувач FURY Renegade G5 створений для вимогливих користувачів, ентузіастів ПК і геймерів, готових до продуктивності PCIe Gen 5x4.
Екстремальні швидкості PCIE GEN5
Потужна швидкість PCIe Gen5 під час читання та під час запису та продуктивність обміну 4К блоками до 2 200 000 IOPS.
СОВЕРШЕНСТВЕННЫЙ ДИЗАЙН ТЕПЛООТВОДА
Накопичувач обладнаний контролером Silicon Motion SM2508, виробленим за 6-нм літографії, що дає змогу поліпшити терморегулювання, DDR4 кеш-пам'яттю з низьким енергоспоживанням, і незалежним перетворювачем напруги для стабільного живлення. Він побудований на 12-шаровій друкованій платі для поліпшення якості сигналу та цілісності даних.
ЕФЕКТИВНА ІНТЕГРАЦІЯ
Компактний форм-фактор M.2 2280 легко вставляється в більшість материнських плат і має зворотну сумісність із системами Gen3 і Gen4.
Переваги:
Висока продуктивність PCIe Gen 5.0 NVMe
Компактний форм-фактор М.2 2280
Графен-алюмінієвий теплорозподільник
Місткість 4 ТБ
3-річна гарантія
Артикул SFYR2S/4T0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4096 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 14800 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.3 мм |
| Вага | 7.7 г |
- Ціна: 52 095 ₴




