
Камера відеоспостереження 3MP — Imou Cruiser SE+ IPC-K7CP-3H1WE
2 828 ₴
2 739 ₴
- В наявності
- Код: 78077
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Камера відеоспостереження 3MP — Imou Cruiser SE+ IPC-K7CP-3H1WE (3.6мм)
— універсальна камера для використання як у приміщенні, так і на вулиці. Завдяки корпусу з рівнем захисту IP66 вона надійно захищена від пилу, вологи та перепадів температур.

Висока якість відео та звуку
Ця модель обладнана об'єктивом із фокусною відстанню 3.6 мм і кутом огляду 82° і сучасною матрицею 1/2.8 CMOS з роздільною здатністю 3 МП (2304x1296) і швидкістю 20 кадрів на секунду. Підтримка кодеків H.265 і H.264 знижує навантаження на мережу та економить простір для зберігання, зберігаючи високу якість відео. Вбудовані мікрофон і динамік забезпечують двобічний аудіозв'язок, даючи змогу не тільки спостерігати за тим, що відбувається, але й спілкуватися з людьми.
Розумні функції та зберігання даних
Камера підтримує режими ІЧ + невидиме світло з дальністю дії до 30 м для якісного нічного знімання. Вбудована аналітика розпізнає об'єкти, активує інтелектуальний трекінг і аудіовізуальну сигналізацію в разі виявлення руху. Можливість запису на карту пам'яті Micro SD місткістю до 512 ГБ дає змогу зберегти чималу кількість даних. Під'єднання через Wi-Fi 2.4 GHz і подвійна антена дають стабільне з'єднання на відстані до 100 м у відкритій місцевості.
Повідомлення та контроль у реальному часі
Завдяки 8-кратному цифровому збільшенню можна переглядати, зберігати та ділитися важливими моментами. Камера підтримує постійну пряму трансляцію та надсилає повідомлення в режимі реального часу з фотовідрахунками на смартфон або планшет, надаючи повний контроль над ситуацією в будь-який час.

Ступінь захисту — IP66
Матриця — 3 МП
Дальність підсвітки — 30 м
Регулювання за осями — ~355° панорамування і 0~90° нахилу
Відеокомпресія — H.265/H.264
Частота кадрів (головний потік) — 2304 x 1296-20 к/с
Метод зберігання — Micro SD до 512 Гб
Сумісність — Onvif
Аудіоінтерфейси — вбудований мікрофон і динамік
Мережеві інтерфейси — 1 x 100М Ethernet; Wi-Fi 6: IEEE802.11b/g/n/ax
Цифрове збільшення — 8x
Живлення — Постійний струм 12 В1А
Потужність споживання — 6 Вт
Робоча температура -30°С - +50°С
Розміри — 121 × 136× 183 мм
Вага — 405 г
id reu-0016
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 136 мм |
| Вага | 405 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 739 ₴






