
Камера відеоспостереження вулична Imou Cruiser S42FP 4MP
3 550 ₴
- В наявності
- Код: 78078
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Камера відеоспостереження Imou Cruiser S42FP 4MP
Бездротова Wi-Fi IP-відеокамера з роздільною здатністю 4 Mpx (2560 × 1440px) з функцією панорамування, вбудованим Wi-Fi модулем, двостороннім аудіо та функцією виявлення руху.
Призначена для встановлення зовні приміщення.
Інтегрується в мобільний застосунок Ajax Security System (iOS | Android) для перегляду відео в режимі реального часу так само легко, як додати будь-який інший датчик Ajax.
Максимум можливостей
IP-камера Dahua IPC-S42FP/IMOU Cruiser 4MP інтегрується в застосунок для керування системою AJAX простим скануванням QR-коду без додаткових параметрів роутера, переналаштовування портів або виділення статичного IP-адреса.
Вбудований Wi-Fi модуль дає змогу під'єднати камеру до мережі Інтернет без дротів.
Висока деталізація відеозображення — 2560 х 1440 px — 4 Mpx
Кут огляду по горизонталі 88°, фокусна відстань 3.6 мм.
Камера може повертатися по горизонталі на 355° і нахилятися по вертикалі від 0° до 90°.
Завдяки бузку (110 дБ) — камера може виконувати й охоронну функцію, відлякуючи непроханих гостей
Через програму Ajax доступний перегляд відео в режимі реального часу
Повне керування IP-відеокамером через безплатний застосунок для смартфонів від виробника — IMOU (iOS | Android): настроювання детекції руху та тривожних повідомлень, перегляд архіву, аудіозв'язок тощо.
Зручність використання
Вбудована підсвітка з дальністю до 30 метрів дасть змогу побачити те, що відбувається перед камерою навіть у повній темряві
Двосторонній аудіозв'язок, завдяки вбудованим мікрофонам і динаміку
Записування архіву відео на SD-карту обсягом до 256 Гб (не входить до комплекту) або в хмарний сервіс виробника (може стягуватися додаткова оплата)
Компресія відеокодеком H.265 збереже на 50% більше відеоархіву на карті пам'яті
Зручне настроювання
Під'єднання до мережі Інтернет через Wi-Fi або через Ethernet
Корпус камери захищений відповідно до стандарту IP66 — може встановлюватися на вулиці
Інтеграція в застосунок Ajax Security System (iOS | Android) простим зчитуванням QR-коду — аналогічно до пристроїв Ajax
Матриця — 1/2.7” 4 МП CMOS
Регулювання за осями — 355° поворот; 0~90° наклон
Фокусна відстань — 3.6 мм
Кути огляду — 88°(Г), 46°(В), 107°(Д)
Відеокомпресія — H.265/H.264
Макс. розширення — 2560x1440
Метод зберігання — Micro SD карта до 256 Гб
Аудіоінтерфейси — вбудований мікрофон і динамік (110 дБ)
Мережеві інтерфейси — 1 x 100 Мбіт/с Ethernet
Wi-Fi - IEEE802.11b/g/n
Цифрове збільшення — 16x
Тип підсвітки — ІЧ
Дальність підсвічування — 30 м
Мобільні платформи — iOS, Android
Живлення — DC 12 В1A
Потужність споживання — 5 Вт
Робоча температура -30°C~+60°C
Ступінь захисту — IP66
Розміри — 138.4×121.7×257.5 мм
Вага — 565 г
Матеріал — пластик
id reu-0016
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 257.5 мм |
| Ширина | 121.7 мм |
| Висота | 138.4 мм |
| Вага | 565 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 550 ₴










