
Поворотная роботизировання камера Cruiser Dual S7XP-10MOWED 10MP
4 750 ₴
- В наявності
- Код: 78079
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Поворотная роботизировання камера Cruiser Dual S7XP-10MOWED 10MP
Вулична поворотна IP-відеокамера IPC-S7XP-10M0WED з подвійним об'єктивом і Wi-Fi модулем призначена для використання в системах охоронного відеоспостереження, гарантуючи високу точність і деталізацію зображення. Вона пропонує спрощений монтаж завдяки бездротовому з'єднанню на відстані до 100 метрів без потреби прокладати додаткові дроти.

Камера підтримує під'єднання до персональних комп'ютерів через кабель звита пара зі встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням для керування й записування відео. Для надійнішої системи спостереження вона використовується з мережевими IP-відеореєстраторами. Вона має подвійний фіксований об'єктив із фокусною відстанню 3.6 мм і 8x цифровим зумом із кутом огляду 78°.
IPC-S7XP-10M0WED підходить для встановлення в різних погодних умовах завдяки пластиковому корпусу, що захищає від пилу та вологи за стандартом захисту IP66, і працює в діапазоні температур від -30 °C до +60 °C.
Камера обладнана двома сучасними матрицями CMOS роздільною здатністю 5 Mpx (2880 х 1620) і захоплює відео з частотою 15 кадрів на секунду.

Вбудована LED-підсвітка дає змогу освітлювати зону до 30 метрів перед камерою в темну пору доби, перемикаючись у нічний режим автоматично за потреби. Пристрій підтримує стандарти компресії відео H.265/H.264 для збереження високої якості зображення за ефективного використання простору на диску.
Для локального зберігання записів передбачений слот під MicroSD карту до 256 ГБ (карта купується окремо). Під'єднання до локальної мережі та інтернету відбувається через стандартний роз'єм RJ45 (10/100M).
Камера підтримує віддалений доступ до відеозображення через вебінтерфейс, що дає змогу переглядати записи з будь-якої точки світу за допомогою пристроїв на базі iOS або Android. Вбудований мікрофон і динамік із технологією заглушення шуму та еху надає можливість двостороннього голосового зв'язку, роблячи камеру універсальним інструментом для відеоспостереження та комунікації.
Також IPC-S7XP-10M0WED має додаткові функціональні можливості: виявлення вторгнення в захисну зону та визначення цільових типів об'єктів (людина або транспорт).
Роздільна здатність записування камери — 10 МП
Об'єктив камери — фіксований
Фокусна відстань — 3.6+3.6 мм
Кути огляду — Г: 78°, В:41°, Д:94°
Тип підсвітки — LED
Дальність підсвітки — 30 м
Ступінь захисту — IP66
Матриця — 5+5 МП
Регулювання за осями — Панорамування/Наклон: 0~355°/0~90° + 0~260°/0~30°
Відеокомпресія — H.265/H.264
Частота кадрів (головний потік) — 2880x 1620 — 15 к/с
Метод зберігання — Micro SD до 256 Гб
Сумісність — Onvif
Аудіоінтерфейси — вбудований мікрофон і динамік
Мережеві інтерфейси — 1 x 100М Ethernet; Wi-Fi 6: IEEE802.11b/g/n/ax
Цифрове збільшення — 8x
Живлення — DC 12V1A
Потужність споживання — 12 Вт
Робоча температура -30°C - +50°C
Розміри — 158.72 × 124.98×201.9 мм
Вага — 642 г
id reu-0019
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 10 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Загальні | |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 201.9 мм |
| Ширина | 124.98 мм |
| Висота | 158.72 мм |
| Вага | 642 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 4 750 ₴




