
Камера відеоспостереження Imou Ranger mini K2MP-5H1WE 5mp
2 290 ₴
- В наявності
- Код: 78080
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Камера відеоспостереження Imou Ranger mini K2MP-5H1WE 5mp
IP-камера Imou Ranger Mini (IPC-K2MP-5H1WE) з роздільною здатністю 5 МП (2688 x 1664 пікселі) і частотою 20 кадрів за секунду пропонує чітке зображення. Компактний дизайн і універсальний кронштейн дають змогу встановити камеру на стіну, стелю або горизонтальні поверхні без додаткових аксесуарів.

Камера повертається на 355° по горизонталі та нахиляється від -5° до 50°. Фокусна відстань 3,6 мм дає кут огляду 87°. Функція розумного стеження фіксує рух і стежить за об'єктом, а детектор руху та розпізнавання людей мінімізують помилкові тривоги. Також можна настроїти автоматичний маршрут патрулювання.
Інфрачервона підсвітка забезпечує чітке чорно-біле зображення на відстані до 10 метрів. Увімкнення сирени у разі спроби проникнення додатково захищає територію.

Камера закриває об'єктив для повної конфіденційності через мобільний додаток. Двосторонній аудіозв'язок із лунозаглушенням дає змогу розмовляти без перешкод. Підтримує зберігання на microSD до 512 ГБ і під'єднання через Ethernet або Wi-Fi. 8-кратний цифровий зум зберігає якість зображення.

Технологія передавання відео — IP
Форм-фактор — Роботизована (Speed-dome)
Тип підключення — Дротовий/бездротовий
Роздільна здатність камери (Мп) — 5 Мп
Максимальна роздільна здатність — 5 Мп (2688*1664)
Тип матриці — Progressive Scan CMOS
Розмір матриці — 1/3''
Тип об'єктива — Фіксований
Фокусна відстань — 3,6 мм
Кут огляду за горизонталлю — від 71 до 90
Кут огляду за горизонталлю — 87°
Кут огляду за вертикаллю — 48°
Тип підсвітки — Інфра червона
Дальність підсвічування — до 15 м
Дальність підсвічування (Max) — 10 м
Вбудований мікрофон — Є
Вбудований динамік — Є
Двостороннє аудіо — Є
Підтримка Wi-Fi — Є
PoE (живлення через Ethernet) — Немає
День/ніч — Є
Адаптивна підсвітка — Є
Частота кадрів — 20 к/с
Тип і обсяг карти — MicroSD 512 Гб
Формат стиснення відео — Н.264,H.265
Аудіовхід, Аудіовихід — Немає
Мережеві інтерфейси — Ethernet 100 Мбіт/с,
Wi-Fi 802.11n ,
Wi-Fi 802.11g ,
Wi-Fi 802.11b ,
Wi-Fi 802.11ax
Смарт-функції — Є
Смарт-функції — Виявлення руху, Детекція людини, Аномальне аудіо, Трекінг об'єктів
Діапазон робочих температур - -10 °C ~ +45 °C
Робоча вологість — Не більш ніж 95%
Робоча напруга — 5V DC
Споживання — <4.2 W
Матеріал корпусу — пластик
Розміри — 95 х 96 х 109.2 мм
Вага — 200 г
id reu-0021
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 50 град. |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 109.2 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 96 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 290 ₴




