
Камера відеоспостереження Imou Rex VT 5mp IPC-S2VBP-5MOWR з акумулятором
3 220 ₴
- В наявності
- Код: 78082
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Камера відеоспостереження Imou Rex VT 5mp IPC-S2VBP-5MOWR з акумулятором
IMOU Rex VT Pro — це сучасна IP-камера, яка призначена для забезпечення повного контролю над вашим простором. Завдяки її високоякісному зображенню та широким функціональним можливостям ви завжди будете в курсі того, що відбувається у вашому будинку або офісі.
Інтелектуальне спостереження з функціями штучного інтелекту
Ця камера підтримує функції розпізнавання людей, тварин і навіть транспортних засобів, що дає мінімізувати помилкові повідомлення. Ви отримаєте тільки найважливіші дані, що неабияк підвищує ефективність спостереження.
Панорамний огляд без сліпих зон
IMOU Rex VT Pro має функцію повороту та нахилу, що дає змогу охоплювати весь простір без сліпих зон. Камера автоматично відстежує рух і слідує за об'єктами, забезпечуючи повну картину того, що відбувається.
Чітке зображення навіть у темряві
Інфрачервона підсвітка дає змогу отримувати чітке зображення навіть у повній темряві. Ви будете впевнені у своїй безпеці вдень і вночі.
Зручність керування через мобільний застосунок
Керуйте камерою й переглядайте відео в реальному часі через зручний мобільний застосунок IMOU. Ви можете отримувати повідомлення про рух, віддалено змінювати параметри та переглядати архівні записи з будь-якої точки світу.
Сучасний дизайн і простота встановлення
Компактний дизайн Imou Rex VT Pro легко впишеться в будь-який інтер'єр. Камера проста в установленні, а інтуїтивно зрозумілий процес настроювання дає змогу швидко почати роботу.
Ваша конфіденційність — наш пріоритет
IMOU Rex VT Pro підтримує шифрування даних, що гарантує безпеку та конфіденційність вашої інформації.
Особливості мікрофона — Двостороннє аудіо
Особливості:
Запис звуку
Можливість нічного знімання
Розумна
Виявлення руху
Виявлення людей
Виявлення тварин Настроюваний
Регіон Тривога за ненормальний звук 2.4-дюймовий екран
Комплектація
Камера
Посібник зі швидкого запуску
Блок живлення
USB кабель
Інструкція
Гарантійний талон
Захист від несанкціонованого доступу — Так
Настроюваний регіон — Так
Розмір ПЗС — 25,4/2,7 мм (1/2,7")
Прогресивне сканування — Так
Тип датчика зображення — CMOS
Кількість об'єктивів — 1
Фіксована фокусна відстань — 3,6 мм
Нічний режим — Так
Відстань нічного бачення — 20 м
Усього мегапікселів — 5 МП
Довжина діагоналі екрана — 6,1 см (2,4")
Підтримувані типи карт пам'яті — MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC
Максимальний обсяг карти пам'яті — 256 ГБ
Автоматичне виявлення — Так
Керування панорамуванням камери — Так
Керування нахилом камери — Так
Цифровий зум — 8x
Кут огляду об'єктива, горизонтальний — 87°
Кут огляду об'єктива, вертикальний — 48°
Кут огляду об'єктива, діагональ — 108°
Дротова локальна мережа — Немає
Стандарти Wi-Fi — 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Вбудовані динаміки — Так
Діапазон кута нахилу — 0-90°
Діапазон переміщення — 0-355°
Максимальна дальність дії 50 m
Кількість камер — 1
Мережевий адаптер — Так
Ємність акумулятора — 2000 мА·год
Споживана потужність — 7,3 W
Вихід постійного струму (в вольтах) — 5
Вихід постійного струму (в амперах) — 1,5 A
Тип джерела живлення — акумулятор, постійний струм
Підтримувані мобільні операційні системи — Android, iOS
Формати стиснення — H.264, H.265
Можливість масштабування — Так
Частота кадрів — 15 кадрів на секунду
Вбудований мікрофон — Так
Автоматичне відстеження — Так
Макс. роздільна здатність — 2880 x 1620 px
Режим день/ніч — Так
Розміри — 63х60х124,5мм
Діапазон температур (експлуатація) — -10 - 45 °C
Сертифікати відповідності — CE, UKCA
id reu-0026
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 124.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 290 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 220 ₴





