
Набір для відеоспостереження — комплект 4 камери Reolink 12MP 8CH Smart Surveillance System RLK8-1200B4-A
44 775 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52262
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Комплект відеоспостереження Reolink RLK8-1200B4-A 2.8 mm
Комплект відеоспостереження Reolink RLK8-1200B4-A з жорстким диском 2 ТБ у комплекті — інтелектуальне відеоспостереження 24/7 у форматі 12 Мп Ultra HD.
Камери в RLK8-1200B4-A можуть відрізняти людей та автомобілі від інших об'єктів. Ви отримуватимете миттєві сповіщення, коли буде потрібна ваша увага.
Reolink 12MP знімає відео та зображення в повній роздільній здатності 4512x2512 за 20 кадрів на секунду. Завдяки потужним інфрачервоним світлодіодам і передовій технології 3D-DNR, IP-камера 12 Мп може знімати чітке та чисте відео в нічну пору.
Усі 4 камери, що входять до комплекту, можуть вести безперервний запис на попередньо встановлений у мережевому відеореєстраторі жорсткий диск.
Комплект відеоспостереження Reolink RLK8-1200B4-A може бути розширений до 16-камерного комплекту з IP-камерами Reolink — циліндричними, купольними або PTZ; 12MP, 8MP, 5MP або 4MP — щоб охопити весь ваш будинок, магазин або виробництво без жодних сліпих зон.
Особливості комплекту відеоспостереження Reolink RLK8-1200B4-A
Отримайте всі деталі з роздільною здатністю 12 МП
Система безпеки робить усе можливе, забезпечуючи якість відео з роздільною здатністю 12 МП, вловлюючи навіть найдрібніші нюанси з приголомшливою деталізацією.
Розумні оповіщення про людей/автомобілів
Аналізуючи форми людей, транспортних засобів і хатніх тварин, RLK8-1200B4-A може точно виявляти ці об'єкти та надсилати вам сповіщення про події в режимі реального часу. Ігноруючи рухи інших, менш важливих об'єктів, це неабияк знижує кількість помилкових тривог.
Чітке та повноколірне нічне бачення
Цей комплект розумної камери з прожекторами забезпечує повноколірний відеозапис удень і вночі. Він і далі надійно захищає вашу сім'ю після заходу сонця.
PoE — швидше, простіше та дешевше встановлення
Завдяки технології Power over Ethernet (PoE) кожна камера цього комплекту може передавати відео та заряджатися одночасно тільки по одному мережевому кабелю. Ви можете встановити ці камери швидко та красиво.
Безперервне записування
Завдяки жорсткому диску місткістю 2 ТБ і місткості сховища до 12 ТБ комплект відеоспостереження PoE підтримує безперервний одночасний запис з усіх камер. Ви матимете відео на весь день, не пропускаючи жодної секунди.
Робота з різними IP-камерами Reolink
Цю систему камер відеоспостереження можна розширити до комплекту з 8 камер з IP-камерами Reolink — кулястими, купольними або PTZ; 16 МП, 12 МП, 8 МП, 5 МП або 4 МП — щоб охопити кожен куточок вашого будинку, магазину або фабрики.
Створені для роботи на відкритому повітрі
Укладені в надміцний алюмінієвий корпус, водонепроникні та міцні камери захищають вас усередині та зовні, у дощ і сонце, зараз і в майбутньому.
Артикул RLK8-1200B4-A
id eli-0036
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.4" |
| Роздільна здатність (Мп) | 12 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Кількість мегапікселів | 12 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 118 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | PoE |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Вага | 460 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 44 775 ₴




