-57%

Дитяча камера — фотоапарат HOCO DV201 Dual lens children camera блакитна
1 494 ₴
648 ₴
- В наявності
- Код: 77148
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифрова дитяча фотовідеокамера HOCO DV201 Dual lens children camera
Це прекрасний подарунок, який із ранніх років дасть змогу познайомитися з чудовим світом світлини. Тепер ваша дитина зможе відчути себе справжнім фотографом.
Просте керування дасть змогу навіть малюкові легко зробити перші якісні знімки або відеоролики. Камера підтримує TF — карти пам'яті до 32GB.
Для зручності фотоапарата кріпиться ремінець, який можна повісити на шию й не переживати, що дитина зможе його загубити. Пристрій виготовлений з безпечного ABS пластику.
Основні характеристики:
- Заряджання: Type-C зарядка;
- Батарея: 600mAh 3.7V;
- Формат відео: FHD (1920x1080);
- Діагональ екрана: 2.4'';
- Підтримка карти пам'яті: до 32Gb
- Розмір: 94.5х65.5х47.2 мм
- Вага: 47 г
- У комплекті: фотоапарат, USB дріт, ремінець, наклейки.
- Гарантія: 6 місяців
Артикул 6942007628426
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Об'єктив в комплекті | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 64 GB |
| Цифровий Zoom | 2 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95.4 мм |
| Висота | 65.5 мм |
| Товщина | 47.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴




