
Автовідеореєстратор Imou Dash Camera S800
4 250 ₴
- В наявності
- Код: 52296
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеореєстратор IMOU Dash Cam 4K S800 Black
Відеозаписування
Автомобільний реєстратор Imou S800 працює в роздільній здатності 3840 х 2160 пікселів, що відповідає стандарту Ultra HD і охоплює сектор завширшки 123° перед собою. Цього цілком достатньо для контролю всього, що відбувається попереду машини на вельми суттєвому видаленні. Усі номери автомобілів, їхні дії на дорозі, поведінка пішоходів і багато іншого будуть надійно та детально зафіксовані в пам'яті пристрою.
Для роботи в такій роздільній здатності потрібен якісний об'єктив. Реєстратор обладнується потужним UHD-об'єктивом із шістьма лінзами та великою апертурою F2.2, що дає змогу якісно працювати навіть уночі.
Для запису відео використовується найефективніший на сьогодні кодек H.265. Він дає змогу неабияк заощаджувати ресурси карти пам'яті, що за такої роздільної здатності та швидкості 30 кадрів за секунду є дуже актуальним питанням. Також підтримується функція розширення динамічного діапазону HDR, що робить дуже контрастні кадри розбірливими та дає змогу зберегти їх детальність.
Керування
Крім апаратних кнопок на корпусі, що забезпечують повне керування й настроювання пристрою, реєстратор підтримує керування голосовими командами, поки, на жаль, тільки англійською мовою. Це дуже зручно в тих випадках, коли водієві необхідно зберегти щойно зняті кадри або ролики. Досить вимовити «Video lock» або «Take picture», і реєстратор тут же виконає потрібне. Крім цього, реєстратор може й сам собі віддати команду на збереження певних кадрів, наприклад, у відповідь на виявлене вбудованим сенсором перевантаження зіткнення.
GPS
Для збирання доказової бази важливі такі дані, як власна швидкість автомобіля, а також час і координати місця події. Всі ці дані дає змогу фіксувати власний GPS-приймач
Можливості зв'язку
Imou S800 обладнаний власним інтерфейсом Wi-Fi з функцією хоспота, який дає власнику змогу з максимальною зручністю переглядати та завантажувати відео на свій смартфон без перемикання карти пам'яті. Для цього можна скористатися стандартним для всієї інфраструктури рішень цього вендора застосунком Imou Life. Ця ж програма дає змогу настроювати реєстратор у досить широких межах.
Встановлення
Як і інші продукти Imou, цей реєстратор може бути з легкістю встановлений і запущений у роботу самостійно власником автомобіля. Кріпильний кронштейн наклеюється на знежирене лобове скло, а сам реєстратор фіксується на ньому та знімається буквально одним рухом. Об'єктив можна повертати та нахиляти в різні боки в достатніх для коректного огляду межах. Кабель живлення з інтерфейсом Mini USB легко прокладається під обшивкою автомобіля й вмикається у двопортовий адаптер живлення, вставлений у прикурювач. Цей же адаптер може використовуватися для заряджання смартфона.
id mc-2-008109
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 123 град. |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 64.8 мм |
| Висота | 94.5 мм |
| Вага | 161 г |
- Ціна: 4 250 ₴










