
Автомобільний відеореєстратор 70mai Dash Cam X800 Omni 128 GB чорний
17 900 ₴
- В наявності
- Код: 52300
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеореєстратор 70mai Dash Cam X800 Omni 128 GB Black
Оновлений 70mai Dash Cam X800 Omni — це перша у своєму роді 360° ротаційна автокамера з роздільною здатністю 4K, здатна перетворити ваш автомобіль на мобільний центр безпеки та контролю.
Основні особливості
- 360° моторизована камера з Sony STARVIS2 сенсором (IMX678), що обертається до 340°, забезпечує повний огляд навколо авто та салону.
- 4K/60fps для передньої камери; у разі під'єднання задньої — фронтальна 4K/30fps, задня 1080p/30fps
- Передня (4K) + задня (1080p) камера забезпечує повне двоканальне відео.
- Нічне знімання (Night Owl Vision + Lumi Vision) — покращене освітлення й чіткість навіть за слабкого світла
- AI Motion Detection2.0 — камера автоматично фокусується на рухомому об'єкті та стежить за ним
- ADAS - попередження про вихід зі смуги, наближення до авто або пішоходів.
- Голосове керування англ., китайським, італійським, японським дає змогу змінювати напрямок камери ("capture inside", "capture vlog")
- Wi-Fi6 і GPS, до 512 GB microSD, буферний аварійний запис до 30 с (−10...+60 °C), живлення через суперконденсатор
- Опціонально 4G LTE через комплект UP04/UP05 з віддаленим доступом і моніторингом.
- Компактний дисплей 1,4" IPS для перегляду відео та статусу, просте настроювання через застосунок
Переваги
- Висока якість відео — фронтальна камера зчитує номерні знаки як удень, так і вночі.
- Універсальний огляд — контролює не тільки дорогу, а й салон, бік авто чи багажник.
- "Розумні" функції — ADAS, голосові команди та відстеження руху роблять експлуатацію комфортною й безпечною.
- Стійкість до температур — суперконденсатор витримує екстремальні умови без перегрівання.
idci-1152146
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 3 Мп |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi, Bluetooth |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.4 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Додатково: | |
| Інші функції та технології | Bluetooth; FCWS/ADAS; G-сенсор; GPS; HDR; LDWS; Time-Lapse; WDR; WiFi ; Голосове керування; Паркувальний режим |
| Діапазон робочих температур | від -10° до +60 °C |
| Комплектація | Основна камера; Карта пам'яті; Кріплення; Кабель живлення; Зарядний пристрій; Інструкція; Гарантія |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Активація запису | Автоматично під час увімкнення; Вручну; За датчиком удару/гальмування/прискорення; У разі виявлення руху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 900 ₴





