
Відеореєстратор для авто Ddpai N2 Dual (2 камери)
4 650 ₴
- В наявності
- Код: 52301
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільний відеореєстратор із камерою заднього огляду DDPAI N2 Dual
2K+1080P двоканальний
Записування у форматі 2K QHD (2560×1440@30fps) спереду та 1080P ззаду. N2 знімає в обох напрямках із високою деталізацією, забезпечуючи повне охоплення під час кожної поїздки.
NightVIS 2.0 с AI ISP
Завдяки передовій технології NightVIS 2.0 від DDPAI й обробленню зображень AI ISP, N2 покращує нічне бачення для моніторингу паркінгу, забезпечуючи яскравіше та чіткіше зображення навіть в умовах низької освітленості.
16:9 повноколірний широкий дисплей
Співвідношення 16:9 забезпечує найбільш природний і зручний для перегляду екран чіткий, широкий і реалістичний.
Подивіться все, що відбувається
Вбудований дисплей дає змогу перевіряти записи, параметри та сповіщення в режимі реального часу без потреби використання програми.
Створено для гармонійного поєднання
Монтується непомітно за дзеркалом заднього огляду — без зайвих заворушень і відволікань.
Система SmartSecure
Завдяки системі керування живленням IPS напругу автомобіля може бути інтелектуально виявлено, щоб уникнути розряджання акумулятора автомобіля.
Суперконденсатор
Забезпечує підвищену безпеку та надійність навіть за екстремальних температур.
- Немає ризику займання.
- Найкраща термостійкість.
- Довгий термін експлуатації.
Цілодобовий моніторинг паркінгу
- Режим записування з інтервалом підтримує до 2 днів двоканального запису з інтервалом. Знімає передній і задній вигляд, забезпечуючи повне покриття і мінімізуючи споживання енергії під час тривалого паркування.
- Режим виявлення зіткнення — автоматично запускає запис у високій роздільній здатності у разі виявлення будь-якого удару, фіксуючи критичні моменти, щоб захистити ваш автомобіль навіть без власника. Чутливість можна регулювати в 7 рівнях відповідно до різних умов паркування.
Сумісність з MicroSD 256 ГБ
Завдяки підтримці карт MicroSD до 256 ГБ, N2 пропонує тривалий час запису для щоденних поїздок і моніторингу паркінгу. Це надійне сховище, яке зберігає ваші записи в безпеці та готові до використання, коли вам це потрібно.
Миттєвий доступ до програми
Після першого з'єднання Bluetooth застосунок автоматично під'єднується до Wi-Fi відеореєстратора, що дає змогу легко переглядати, завантажувати та ділитися вашими відеозаписами без жодних ручних налаштувань.
ADAS 2.0 Допомога у разі водіння
ADAS 2.0 надає попередження про безпеку в режимі реального часу та налаштованих параметрів, пропонуючи практичну та персоналізовану допомогу під час водіння для безпечнішої та зручнішої подорожі.
id ci-1156660
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD, SD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi, Bluetooth |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 125 град. |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.9 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100.5 мм |
| Ширина | 66.65 мм |
| Висота | 51.65 мм |
| Вага | 94.4 г |
- Ціна: 4 650 ₴











