
Відеореєстратор авто Ddpai Z50 Pro Dual + модуль GPS
7 990 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 52659
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільний відеореєстратор із камерою заднього огляду DDPai Z50 Pro Dual GPS
Миттєві сповіщення
Отримуйте push-повідомлення в режимі реального часу прямо в застосунок DDPAI з точним місцем розташування, тимчасовою міткою та відеоматеріалами в разі зіткнення.
Віддалений доступ
Спостерігайте за своїм автомобілем із будь-якої точки світу за допомогою Remote Live View, а також віддалено активуйте відеореєстратор і миттєво робіть знімки.
Резервне копіювання в хмарі
Автоматично завантажує екстрені кадри та знімки в хмару. Легко переглядайте та завантажуйте файли через застосунок DDPAI, гарантуючи безпеку даних.
Геозонування
Встановіть віртуальні межі для свого автомобіля через застосунок. Отримуйте миттєві повідомлення, якщо ваш автомобіль в'їжджає або виїжджає з певної зони.
90-денна пробна версія Залишайтеся на зв'язку
Отримайте безплатну SIM-карту та користуйтеся 30 ГБ даних упродовж перших 90 днів. Залишайтеся на зв'язку та діліться своїми пригодами.
Wi-Fi 6 — високошвидкісне передавання даних швидше, ніж будь-коли
Z50 Pro обладнаний технологією Wi-Fi 6, яка забезпечує швидше передавання відео 4K з поліпшеною пропускною здатністю і зниженими перешкодами. Попередній перегляд, завантаження й обмін відео за лічені секунди — ідеально для критичних моментів.
Чіткість двох каналів 4K + 1080P
Відчуйте приголомшливу якість відео зі справжньою роздільною здатністю 4K за 3840×2160 за 25 кадрів на секунду для передньої та 1080P для задньої камери. Z50 Pro точно захоплює кожен кут, забезпечуючи чіткі та докладні кадри, які оживляють вашу подорож.
NightVIS 2.0 с AI ISP
Завдяки вдосконаленій технології NightVIS 2.0 DDPAI та обробленню зображень AI ISP Z50 Pro покращує нічне бачення для моніторингу паркінгу, забезпечуючи яскравіші та чіткіші кадри навіть у найтемніших умовах.
Цілодобовий моніторинг паркінгу
- Режим покадрового запису — підтримує до 2 днів двоканального покадрового записування. Записує передні та задні різновиди для забезпечення повного охоплення за мінімального споживання енергії під час тривалого паркування.
- Режим виявлення зіткнень — автоматично запускає запис високої чіткості у разі виявлення будь-якого удару, точно фіксуючи критичні моменти, захищаючи ваш автомобіль, навіть коли він залишається без нагляду.
- Керування живленням IPS — із системою керування живленням IPS напруга автомобіля може бути інтелектуально визначена, щоб уникнути розряджання акумулятора автомобіля.
Збільште своє сховище
Завдяки підтримці карт MicroSD обсягом 512 ГБ Z50 Pro забезпечує вдосталь місця для безперервного запису у форматі 4K. Ідеально підходить для тривалих поїздок і тривалого моніторингу паркінгу, зберігаючи ваші кадри в безпеці та безперервно.
Розумні функції для безпечнішого водіння
- ADAS 2.0 Driving Assistance — ADAS 2.0 забезпечує сповіщення про безпеку в режимі реального часу та настроювані параметри, пропонуючи практичну та персоналізовану допомогу водіння для безпечнішої та зручнішої подорожі.
- Інтелектуальне голосове керування — скажіть «Сробити фото», щоб легко зафіксувати моменти. Автоматично зберігає 10-секундне відео, включно з 5 секунд до 5 секунд після знімка, що ідеально підходить для запису вашої подорожі.
- Швидке під'єднання Bluetooth — після початкового сполучення миттєво під'єднуйтеся до Wi-Fi відеореєстратора для отримання стабільного сигналу, що дає змогу швидко відтворювати, завантажувати та ділитися відео.
Ефект водіння SR 2.0
Функції ефекту водіння SR 2.0, що демонструє різні динамічні дані й інформацію візуально яскравим способом.
Ваш надійний супутник із безпеки
- Вбудований GPS — обладнаний високоточним модулем GPS, Z50 Pro відстежує маршрути водіння, час, швидкість і місце розташування, все це можна переглянути в застосунку DDPAI.
- Суперконденсатор — забезпечує підвищену безпеку та надійність навіть за екстремальних температур.
id ci-1156663
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 3648x2752 |
| Максимальна частота кадрів відео | 25 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 265, MP4, H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi, Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 143 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | AV-вихід |
| Довжина шнура | 5.5 м |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 64.7 мм |
| Висота | 36.8 мм |
| Вага | 187 г |
| Інше | |
| Додатково: | IMU: 3-осьовий G-сенсор;Real Cube True Color для оброблення зображень ADAS; Глосовий знімок Корекція спотворень об'єктива; Аналітика даних про водіння; Суперконденсатор; Додатковий режим паркування 24 години; Комплект для паркування (купується окремо) |
| Комплектація | Відеореєстратор; Задня камера; Інструмент для встановлення; Автомобільний зарядний пристрій; Кабель живлення 3.5м; Подовжений кабель задньої камери 5.5 м; Клей 3М; Електростатичні наклейки; Інструкція |
| Функції камери | Голосове керування, Паркувальний режим, G-сенсор |
| Порти та роз'єми | TF card; USB Type C |
| Інші функції та технології | Роздільна здатність відео: 3840x1440P (фронтальна камера) + 1920x1080P (задня камера) Об'єктив: F1.8, поле зору 143°, 2G2P (фронтальна камера), F2.0, поле зору 124°/2G2P |
- Ціна: 7 990 ₴











