
Тримач із бездротовою зарядкою для авто Baseus CW01 Magnetic 15W чорний
1 104 ₴
1 027 ₴
- В наявності
- Код: 52684
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автотримач із бездротовим ЗП Baseus CW01 Magnetic 15 W Black
Автомобільний тримач з бездротовою зарядкою Baseus CW01 Magnetic Wireless 15 W (C40141001111-00) — багатофункціональний пристрій, що поєднує продуманість конструкції й інноваційні технології заряджання. Розроблений для тих, хто цінує комфорт і безпеку в дорозі, цей тримач не тільки надійно фіксує ваш ґаджет на решітці радіатора (за винятком круглих решіток), але й забезпечує його бездротове заряджання з потужністю до 15W.
Магнітне кріплення, посилене неодимовими магнітами N52, гарантує стабільність смартфона навіть на нерівних дорогах. До комплекту входить магнітне кільце, що забезпечує зчеплення і надійну фіксацію смартфона. Обладнання синьою підсвіткою не тільки додає естетичності, але й полегшує використання в нічну пору. Унікальна можливість регулювання на 360° дає змогу легко налаштувати ідеальний кут огляду, забезпечуючи максимальний комфорт під час поїздок.
Пристрій має високий ступінь захисту, включно з багаторівневою системою безпеки від перенапруги, перевантаження за струмом, перегрівання та короткого замикання, а також мінімізує вплив електромагнітних полів.
Особливості:
- Дає змогу ефективно заряджати сумісні пристрої без потреби під'єднання кабелю;
- Магнітне кріплення з неодимовими магнітами N52 забезпечує надійну фіксацію смартфона, стійку до вібрації й ударів;
- Кріплення на решітку радіатора підходить для більшості автомобілів, за винятком тих, що обладнані круглими решітками;
- Синя підсвітка покращує видимість у темну пору доби та додає стильного акценту в інтер'єр автомобіля;
- 360° регулювання дає змогу легко налаштувати оптимальний кут перегляду;
- Багаторівневий захист від перенапруги, перевантаження за струмом, перегрівання, короткого замикання.
Характеристики:
- Тип: Тримач для телефона.
- Місце встановлення: Повітропровід
- Тип кріплення тримача: Гачок
- Тип кріплення девайса: Магніт
- Бездротове заряджання
- Матеріал: Алюміній, пластик, силікон
- Потужність вихід: Бездротова зарядка: 5Вт, 7.5Вт, 10Вт, 15Вт
- Розміри заряджання: 60*60*66 мм
Артикул C40141001111-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 66 мм |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 1 027 ₴











