
Автомобільний відеореєстратор AZDOME 4K Dash Cam GS63H
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 52749
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільний відеореєстратор Azdone GS63H з додатковою камерою
Модель відеореєстратора Azdone GS63H із задньою камерою з вересня 2020 року постачається в оновленому дизайні корпусу, має велику популярність серед покупців завдяки максимальному обладнанню й порівняно низькій вартості.
Автомобільний відеореєстратор Azdone GS63H з камерою заднього огляду забезпечує записування відео у форматі 4К Ultra HD 2880x2160 зі швидкістю 24 кадри за секунду та Full HD 1920x1080 зі швидкістю 60 кадрів на секунду. Під час під'єднання додаткової камери Full HD 1080P (1920x1080 / 30 fps) + VGA 480P (640х480 / 30 fps). Має сучасні функції: Wi-Fi, GPS, WDR, циклічний запис та інші.
Купивши відеореєстратор Azdone GS63H з додатковою камерою, ви отримуєте максимальний функціонал за розумну ціну.
Основні характеристики:
- Процесор Novatek 96660 + сенсор OV4689 pro
- Запис 4K Ultra HD 2160P / 24 fps, Full HD 1080P/60 fps або Фронт + тил: FHD 1080P / 30 fps + VGA 480P / 30 fps
- Екран 2.45" LCD
- Об'єктив: фронт 170°, F1.8, 6-шаровий скляний з інфрачервоним фільтром; тил 110°
- Wi-Fi
- GPS
- WDR — режим
- G-sensor (датчик пришвидшення)
- Циклічний запис
- Датчик руху
- Режим паркування
- Фоторежим
- Автовмикання/вимикання
- Підтримка карт: Micro SD 64 Gb Class 10
Комплектація *:
- Відеореєстратор Azdome GS63H
- Камера заднього огляду (довжина кабелю 6 м)
- Адаптер живлення (авто) на 2 виходи USB
- Кабель живлення USB — mini USB (довжина 3,4 м)
- Монтажний кронштейн (присосок)
- Кабельні затискачі (комплект)
- Інструкція (англ.)
* - Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
id kos-0661
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZDOME |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 4 Мп |
| Дозвіл запису | 2688x1512 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | Кабелі живлення |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 170 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | AV-вихід |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 6 м |
| Кут повороту | 360 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.45 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 32 мм |
- Ціна: 3 800 ₴











