
SSD накопичувач M.2 Kingston NV3 500 GB NVMe 2280 PCIe 4.0 x4 3D NAND SNV3S/500G
6 398 ₴
4 564 ₴
- В наявності
- Код: 50809
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD-диск Kingston NV3 500 GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 x4 3D NAND (SNV3S/500G)
Kingston NV3 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe — високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням, що стане надійним рішенням для зберігання даних. Працює на основі контролера PCIe Gen 4x4 NVMe та забезпечує високу швидкість.
Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла, накопичувач може підвищити продуктивність системи. Компактна одностороння конструкція легко інтегрується в системи з портом М.2, тому чудово підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Накопичувач має гарну місткість, завдяки чому ви отримаєте вдосталь місця для програм, документів, світлин, відео, ігор тощо.
CIe 4.0 NVMe SSD-накопичувачі Kingston NV3 побудовані на основі PCIe Gen4x4 NVMe контролера нового покоління, що забезпечує швидкість читання до 6000 і запису до 5000 МБ/с1. Компактні форм-фактори M.2 2280 і 2230 з однобічним монтажем компонентів знадобляться в малогабаритних системах, як-от ноутбуки та ігрові консолі2. Накопичувачі NV3 вирізняються зниженим нагріванням, що дає змогу оптимізувати продуктивність системи без шкоди для її ефективності. Діапазон ємностей від 500 ГБ до 4 ТБ3 забезпечить достатній простір для програм, документів, фото, відео, ігор тощо.
Артикул SNV3S/500G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 5000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 3000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.3 мм |
| Вага | 7 г |
- Ціна: 4 564 ₴







